Lampa ścienna kolne kolne ip23 - lighting - sprawdź mega rabaty w koszyku! marki Elstead promocja 2020

Cena1029.08
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:Elstead
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Kinkiet zewnętrznyKolne, oferowany przez =mlamp.pl=. To nadzwyczajne oświetlenie, które stanie na wysokości zadania w Twoim ogrodzie. Geometryczne wzory połączone z srebrem oraz białym odcieniami nadają charakteru.

Wielkim plusem jest stal nierdzewna, z której zrobiona jest lampa, dzięki której zostanie ona w Twoim ogrodzie na dłużej. Ładna zorza światła uwydatni zielonkawe kolory flory, uwypuklając jej zalety i szczegóły.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Wykończenie: stal Kolor: krystaliczny rozmiary: Wysokość pełna: 34,4 cm Szerokość: 18,2 cm Głębokość (odległość od ściany): 23,3 cm Waga: 2,2 kg Regulacja kąta światła: nie przewód z wtyczką: brak Włącznik: brak Stopień szczelności: IP44 Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 23W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy.

towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet gromadzi instrukcję obsługi i komponenty konieczne do złożenia sprzętu.