Metalowy kinkiet industrialny lampa ścienna Argon Erba 1x60W E27 czarny 633 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Metalowy kinkiet industrialny lampa ścienna Argon Erba 1x60W E27 czarny 633 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kinkiet Argon Erba 633 lampa ścienna 1x60W E27 czarny - wysyłka w 24h
139.00
hurtelektryczny.pl
Metalowy kinkiet industrialny lampa ścienna Argon Erba 1x60W E27 czarny 633 - wysyłka w 24h
139.00
szybkalampa24.pl

Parametry

Producent:ARGON
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Kinkiet lampa ścienna Argon Erba 1x60W E27 czarny 633 - linia Opraw Argon Erba to metalowe oświetlenie w odcieniu czarnym albo białym. Lampy zawieszone na oryginalnym łańcuchu w unikatowej stylistyce. Czarny wyrazisty odcień nadaje lampie charakteru, natomiast biała wersja jest bardzie subtelna.

Oprawy doskonale wpasują się w loftowe wnętrza a także jako uniwersalne rozwiązanie nad barek w kuchni, do salonu, korytarza czy wnętrz restauracyjnych czy barowych. W serii wynajdziemy lampy wiszące z jednym, dwoma i trzema źródłami światła i kinkiet.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulacji długości zawieszenia łańcucha o długości 1m. Oprawy przypasowane są do żarówek o gwincie E27 i maksymalnej mocy 60W. Rekomendujemy wykorzystanie żarówek LED o dowolnie wielkiej mocy.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie producenta jak ponadto we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to najczęściej dzieła realizowanie ręcznej pracy co jest konieczne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości artykułu.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy montażu i użytkowaniu zawierają instrukcje dołączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją.