Maxlight Miedziana lampa ścienna organic w0153 metalowa oprawa kinkiet led 8w sople miedź (1000000315028) promocja 2020

Cena1445.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Maxlight
Kategoria:Lampy ścienne

Opis

Lampa ścienna ORGANIC w atrakcyjnym miedzianym odcieniu to designerska oprawa, która dopełni współczesne wnętrza, zarówno modernistyczne, klasyczne czy ascetyczne. Kaskada tych zachwycających sopli świeci zarówno w górę, jak i i w dół, przez co całość oprawy wygląda niesamowicie.

Lampa ta może zastąpić lampkę nocną w stylowej sypialni, udekorować wnętrze salonu lub przedpokoju oraz oświecać przestrzeń designerskiej restauracji. Oprawa posiada dwukierunkowe źródło światła.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: miedziany (W0153) | złoty (W0187) | chrom (W0186) wymiary: Wysokość kompletna: 43 cm Szerokość: 10 cm Głębokość (odległość od ściany): 19 cm Regulacja kąta światła: nie przewód z wtyczką: nie Włącznik: nie Źródła światła (w pakiecie): 1 x moduł LED (zainstalowany na stałe - niewymienny - 8 diod) / 230V / 1W (łącznie 8W) odcień światła: 3000K (biała ciepła) liczba lumenów: 360lm artykuł dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

zestaw posiada instrukcję obsługi i elementy konieczne do złożenia sprzętu. Lampa ścienna ORGANIC w spektakularnym miedzianym odcieniu to designerska oprawa, która dopełni współczesne wnętrza, zarówno modernistyczne, tradycyjne czy bezkompromisowe.

Kaskada tych oszałamiających sopli świeci zarówno w górę, jak i i w dół, przez co całość oprawy wygląda niesamowicie. Lampa ta może zastąpić lampkę nocną w wysmakowanej sypialni, udekorować wnętrze salonu albo przedpokoju i oświecać przestrzeń designerskiej restauracji.

Oprawa ma dwukierunkowe źródło światła. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: metal Kolor: miedziany (W0153) | złoty (W0187) | chrom (W0186) wymiary: Wysokość pełna: 43 cm Szerokość: 10 cm Głębokość (odległość od ściany): 19 cm Regulacja kąta światła: nie przewód z wtyczką: nie Włącznik: nie Źródła światła (w komplecie): 1 x moduł LED (zainstalowany na stałe - niewymienny - 8 diod) / 230V / 1W (łącznie 8W) odcień światła: 3000K (biała ciepła) ilość lumenów: 360lm towar atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

pakiet gromadzi instrukcję obsługi, a także komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.