Eglo 82842 - lampa podłogowa up 2 1xe27/100w + 1xe14/40w (9002759828424) promocja 2024

Cena334.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy stojące
Gwint żarówki E14

Opis

EgloPoczątki działalności austriackiej producenta Eglo sięgają roku 1976, stając się z biegiem czasu liderem na rynku oświetleniowym w Europie. Od połowy lat 80-tych producent Eglo otworzyła się na nowe rynki zbytu co sprawiło, że stała się jednym z wiodących producentów oświetlenia.

firma ma 50 oddziałów na całym świecie umożliwiając tym samym szybka dystrybucję swych produktów. Stale poszerzająca się oferta jest zgodna z aktualnymi trendami, a także z potrzebami rynku poprzez co możemy wybierać z bogatej propozycji oświetleniowej w postaci kinkietów, lamp wiszących, plafonów, spotów i innych akcesoriów związanych z oświetleniem.Dobra jakość wykonania oraz znaczna gama produktowa, powoduje, że po lampy Eglo sięgają indywidualni kupujący zachwyceni niebanalnym designem opraw oświetleniowych.Lampy podłogowe Up z producenta Eglo doskonałe oświetlenie dopełniająceSzukając oświetlenia uzupełniającego w postaci lampy podłogowej, szukamy również takiej, która nie tylko oświetli daną strefę lecz pozwoli na chwilę relaksu przy książce, gazecie czy nauce.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom producent Eglo proponuje lampę podłogową UP 2 82842, która jest satynowa natomiast klosze w oprawie są mleczne. Dwa źródła światła dają nam możliwość włączenia ich w tym samym czasie jak i osobno.

W lampie podłogowej UP źródło światła o gwincie E14 ma możliwość regulacji kąta ustawienia przy pomocy metalowego peszla, który możemy zespolić do swych potrzeb. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić inne lampy UP z tej linii i wybrać odpowiednią dla siebie.W oferowanej lampie podłogowej UP 2 82842 odszukamy 2 źródła światła o gwincie E27, maksymalnej mocy 60Woraz o gwincie E14, maksymalnej mocy 25W z możliwością użycia żarówek ledowych, które pozwalają nam zaoszczędzić choćby do 90% energii elektrycznej w stosunku do kompaktowej żarówki przy jednoczesnym zachowaniu tej samej mocy światła.towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne pudełko w którym znajduje się instrukcja montażu.

Oprawa objęta jest 24 miesięczną gwarancją, posiadająca atesty zgodności. Lampa podłogowa UP 2 82842 z firmy Eglo nie zawiera źródło światła w pakiecie.zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z pozostałymi produktami markiEglow naszym sklepie internetowymelektromag.pl,które olśniewają nie tylko jakością lecz i bogactwem kształtów, tworzyw z jakich zostały wytworzone.