Eglo 95541 - Lampa podłogowa FONDACHELLI 1xE27/60W/230V (9002759955410) promocja 2024

Cena684.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy stojące

Opis

Lampa podłogowa Fondachelli – designerska prostota Lampa na trójnogu to lubiany, a zarazem designerski akcent we wnętrzu. Na początku użytkowana była w warsztatach i fabrykach, a aktualnie stała się modnym dodatkiem, stanowczo do wnętrz w stylu loftowym – choć nie tylko, bo dzięki swojej prostocie jest uniwersalna, a zarazem wciąż pozostaje nad wyraz oryginalna.

Wyróżnij się dzięki niej! Lampa podłogowa Fondachelli to klasa sama w sobie. Czarny znaczny klosz osadzony jest na trzech metalowych nogach. Lampa na tripodzie dodaje wnętrzu lekkości,jednocześnie sama jest zrównoważona – ciężar ponad 3 kg jest rozłożony równomiernie.

Ta czarna lampa podłogowa nadaje się jednocześnie do wnętrz tradycyjnych, jak i urządzonych w stylu boho, scandi, postindustrialnym czy również paryskim. W każdym z nich będzie perełką wyglądu, która zwróci uwagę Twoich gości.

Lampa ma wysokość 151,5 cm i średnicę klosza 51 cm. Nieprzezroczysty klosz wykonano z ciemnego materiału, dzięki temu lampa daje światło w formie skupionego w jednym miejscu, jasnego snopu.