Globo Lampa stojąca Kolorowy, 2-punktowe - - Obszar wewnętrzny - BALI - Czas dostawy: od 6-10 dni roboczych (9007371318056) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Globo Lampa stojąca Kolorowy, 2-punktowe - - Obszar wewnętrzny - BALI - Czas dostawy: od 6-10 dni roboczych (9007371318056) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa podłogowa stojąca Globo Bali 2x60W E27 beżowy/brąz 25829
799.90
swiatloistyl.pl
Lampa podłogowa stojąca Globo Bali 2x60W E27 beżowy/brąz 25829
799.90
hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:GLOBO
Kategoria:Lampy stojące

Opis

Lampy podłogowe to unikatowy wariant oświetlenia, który głównie używany jest we wnętrzach jako oświetlenie dopełniające, które doświetla daną przestrzeń. Ich zaletą jest także to, że ze względu na brak konieczności mocowania ich do jakiegokolwiek podłoża mogą być swobodnie przenoszone z wnętrza do pomieszczenia wedle zaistniałych potrzeb.

w dodatku lampy podłogowe, to także świetne dodatki aranżacyjne, które wzbogacają aranżacja, przykładem jednego z takich modeli jest natomiast w naszym sklepie lampa Bali podłogowa 25829, wytwarzana poprzez firmę Globo Lighting.

Lampa Bali podłogowa 25829 to coś więcej aniżeli tylko dodatkowe oświetlenie wnętrz, to użytkowe dzieło sztuki w formie wysokiej tuby, która została wytwarzana z tkaniny o witrażowej formie w barwach mlecznej bieli, brązów, a także karmelu połączonych ze sobą za pomocą trójkątów.

Ten efektowny abażur w tej lampie został natomiast osadzony na zrównoważonym stelażu, dzięki temu zachowuje swój właściwy kształt, a z kolei krągła stopa lampy zapewnia jej zrównoważone ustawienie na podłożu.

Poznaj sekret przytulnych salonowych wnętrz Jednym z najprostszych sposobów na to, aby salonowe wnętrze, nabrało przyjemnego, domowego i ciepłego charakteru jest użycie w nim właściwego oświetlenia, takiego jakim jest lampa Bali podłogowa 25829, która za sprawą swego abażura, emituje światło o ciepłej barwie wpadającej w żółte tony, które sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi.

dzięki czemu lampa ta w połączeniu z miękkimi tkaninami, naturalnym drewnem czy płomieniem świec palonych wieczorami, pozwoli stworzyć unikatowy nastrój, który olśni każdego. Uzupełniającą zaletą jaką ma lampa Bali podłogowa 25829, jest także jej wysokość wynosząca 1500 milimetrów i światło emitowane na jej całej wysokości, dzięki czemu równomiernie rozchodzi się ono po powierzchni pomieszczenia.

Samo oświetlenie w tej lampie realizowane jest natomiast za sprawą dwóch żarówek o maksymalnej mocy 2 x 60W, równocześnie w wersji LED jak i klasycznej, które oferowane są także w naszym sklepie Lampomat.