Lampa stojąca podłogowa Rabalux Beta 1x230W R7S+1x30W G9 sat.chrom 4075 promocja 2020

Cena290.49
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:RABALUX
Kategoria:Lampy stojące

Opis

stosownie dostosowane lampy podłogowe to świetne rozwiązanie aranżacyjne, które pozwoli zapełnić pustą przestrzeń, a dodatkowo oświetlić wybrany obszar pomieszczenia. Osoby które poszukują lampy, która z jednej strony stworzy wyjątkowy przytulny nastrój, za sprawą emitowanego poprzez siebie światła, natomiast z drugiej nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania podczas oddawaniu się ulubionej lekturze lub pracy, polecamy dostępne w naszej ofercie rozwiązanie dwa w jednym, jakim jest lampa Beta podłogowa 4075 wytworzona poprzez węgierskiego producenta części oświetleniowych Rabalux.

Lampa Beta podłogowa 4075 to prosta konstrukcja tworzona z metalu o satynowym wykończeniu, w odcieniu stalowym, która składa się z okrągłej stopy oraz dwóch prętów, na których w połowie ich wysokości został zamocowany panel załączający oświetlenie, a także pierwsze źródło światła na giętkim pałąku, zezwalającym kierować je w dowolną stronę.

Jednak to źródło światła to tylko jedno z dwóch elementów oświetleniowych, gdyż lampa ta posiada także konwencjonalny metalowy klosz, umocowany na jej samym szczycie, który generuje wyjątkowy nastrój po zmroku.

Połączenie świetne- kanapa i lampa Beta podłogowa 4075 Lampa Beta podłogowa 4075 ze względu na swoją budowę nadzwyczajnie sprawdza się w połączeniu z kanapą w salonach. Ustawiona obok niej zapewni równocześnie punktowe światło, które nadzwyczajnie spełni oczekiwania podczas czytania książek, a także gwarantuje wspaniały nastrój za sprawą swej głównej oprawy żarówkowej, która emituje oświetlenie skierowane ku górze, miękko rozchodzące się po sklepieniu pomieszczenia.Prosty, nieco industrialny wygląd lampy powoduje,wspaniale się ona będzie komponować z loftowymi wnętrzami, a także tymi urządzonymi w stylu innowacyjnym.

Natomiast wykonanie jej z wytrzymałego na uszkodzenia aluminium zapewnia jej wytrzymałość poprzez dużo lat. Na dodatek lampa Beta podłogowa 407 posiada także jednostajną stopę, która uniemożliwia jej przypadkowemu przewróceniu, poprzez co używanie jej jest w pełni bezpieczne, choćby w przypadku wnętrz w których przebywają najmłodsi.