Lampka stojąca na taras Solar 33548 Globo LED 2W 1800K z włącznikiem IP44 biała (9007371390908) promocja 2024

Cena180.12
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Globo
Kategoria:Lampy stojące

Opis

Lampka stojąca na taras Solar 33548 Globo LED 2W 1800K z włącznikiem IP44 biała w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co formuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o klasycznym i progresywnym klimacie.

Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Solar jest wytworzony z użytecznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Szykowny kolor biały lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania równocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiał zaimplementowany w lampie to metal dzięki temu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 10 energooszczędnych źródeł światła LED zainstalowanych na stałe - niewymiennych oraz została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP44. Lampa wbudowany moduł LED o barwie ciepłej 1800K. Jeśli nie wiesz jaki typ oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z linii Solar na pewno się w nich sprawdzi.

Dzięki praktycznemu kształtowi połączysz ją do obecnej albo dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie rewelacyjnie demonstruje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można skonsolidować je do najróżniejszego typu pomieszczeń.

towar certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet gromadzi instrukcję obsługi oraz elementy konieczne do złożenia sprzętu.