Stołowa lampa gabinetowa ziggy stojąca z abażurem zielona marki Milagro promocja 2024

Cena230.18
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Milagro
Kategoria:Lampy stojące

Opis

Stołowa lampa gabinetowa Ziggy stojąca z abażurem zielona w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnościąVerde jest wykonany z praktycznych i trwałych materiałów, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Wyszukany odcień zielony lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal, a także tkanina dzięki czemu będzie ona łatwa w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED E27, a także została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki wariant oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych albo biurowych to oprawa z serii Verde z całą pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi złączysz ją do obecnej albo dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom unikalnego wyglądu i elegancji, wyróżniając zarazem ich szczegóły i wystrój pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie rewelacyjnie pokazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można zintegrować je do zróżnicowanego typu pomieszczeń.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet zawiera instrukcję obsługi i komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.