Asymetryczna lampa na wysięgniuku viper black 6641 - czarny marki Nowodvorski promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Asymetryczna lampa na wysięgniuku viper black 6641 - czarny marki Nowodvorski oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
lampa wisząca Viper Black
199.00
Black Red White
Viper Sufitowa Nowodvorski 6641 165cm czarny
218.00
Lampomat

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

linia Viper to jedna z pionierskich i najszczególniej rozchwytywanych linii lamp firmy Nowodvorski. Największą popularnością cieszy się wersja z czarnym abażurem, jednak w cyklu znajduje się jeszcze biały model.

Nazwa lampy oznacza żmiję i obserwując jej kształty, a także ruchomość, możemy uznać taką etymologię za właściwą. Kompozycja lampy Nowodvorski Viper jest oparte o ponad półtorametrowe ramię, zakończone abażurem z dzianiny, na bazie okręgu, który jest otwarty od góry i dołu.

dzięki temu światło rozchodzi się w obie strony, oświetlając powierzchnie pod oprawą oraz sufit. W lampie przewidziano miejsce na jedną żarówkę o mocy maksymalnej 60 W, co gwarantuje sporo światła. Ważną zaletą jest ogromna możliwość regulacji najróżniejszych obszarów lampy Viper.

Możemy zmienić ułożenie abażura, dzięki czemu skierujemy światło w dowolne miejsce. Najdłuższe ramie można podnieść albo opuścić, co jest niezwykle użytecznym rozwiązaniem, gdy chcemy aby klosz lampy znalazł się bliżej sufitu, tak aby nikt o niego nie zahaczył.

Istnieje też możliwość obrotu całej lampy wokół własnej osi, tę czynność można jeszcze wykonać po przytwierdzeniu lampy na stałe, do sufitu. Dodatkowym atutem lampy Nowodvorski Viper jest mocna budowa stelażu, oparta na stali lakierowanej.

Poza tym, iż materiał ten jest prosty w czyszczeniu, sama lampa jest dzięki niemu odporna na wszelkie odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne. Złote podbicie abażura, w połączeniu z dominującą, czarną kolorystyką powoduje, iż lampa wspaniale pasuje do użycia w progresywnych wnętrzach, których właściciele cenią sobie nie tylko wygląd,jeszcze funkcjonalność.

Viper to lampa, którą można umieścić w salonie albo sypialni. Wiesz już wszystko, co powinnaś o serii Viper. Dzisiaj wyobraź sobie, że ta lampa wisi w Twoim salonie albo sypialni i w postępowy sposób przyozdabia wnętrze.

To pewne, że oprawa będzie służyć Ci poprzez lata. Jest to więc dobra inwestycja.