Spotlight Cordia 1192128 lampa wisząca spot light nowoczesne oświetlenie rabaty w sklepie promocja 2021

Cena132.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:Spotlight
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E14

Opis

Prezentowane oświetlenie w sklepie MLAMP.pl cechuje się nowoczesnym i oryginalnym designem. Uniwersalne połączenie i wysokiej jakości materiały, sprawią, że wnętrze Twojego domu stanie się miejscem oryginalnym i komfortowym.

unikalna forma opraw oraz części ozdobne znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, dzięki temu nabierze ono nieśmiertelnego charakteru. SPOTLIGHT jest polskim producentem z wieloletnim doświadczeniem.

obecnie zakres działalności obejmuje produkcję lamp energooszczędnych, lamp szklanych -plafonów, opraw z elementami drewnianymi oraz ekskluzywnych żyrandoli. Powiększona oferta niewątpliwie trafi w gusta jednocześnie osób mniej wymagających, jak i tych o zwiększonych wymogich.

CORDIA to propozycja oprawy marki SPOTLIGHT, zawierającej jedno źródło światła. Oprawa pozostała skonstruowana w stylu glamour, a jej szklany klosz został wzbogacony o kryształki, dzięki temu całość wygląda naprawdę niebanalnie.

regulowana wysokość zezwala na dopasowanie jej do jednostkowych potrzeb, co stanowi niebywałe udogodnienie. Oprawy perfekcyjnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty wyróżniające nieszablonowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zintegrować ją do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Wykończenie: chrom Kolor: klarowny rozmiary: Wysokość kompletna (dostosowywana): do 120 cm Szerokość: 18 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz części konieczne do złożenia sprzętu. Prezentowane oświetlenie w sklepie MLAMP.pl cechuje się progresywnym i oryginalnym designem.

Uniwersalne połączenie oraz wysokiej jakości materiały, sprawią, że wnętrze Twojego domu stanie się miejscem oryginalnym i wygodnym. Unikalna forma opraw i części dekoracyjne znajdą wykorzystanie w każdym pomieszczeniu, dzięki temu nabierze ono nieśmiertelnego charakteru.

SPOTLIGHT jest polskim producentem z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie zakres działalności obejmuje produkcję lamp energooszczędnych, lamp szklanych -plafonów, opraw z elementami drewnianymi, a także wytwornych żyrandoli.

zwiększona oferta niewątpliwie trafi w gusta jednocześnie osób mniej wymagających, jak i tych o zwiększonych wymogich. CORDIA to propozycja oprawy producenta SPOTLIGHT, zawierającej jedno źródło światła. Oprawa została skonstruowana w stylu glamour, a jej szklany klosz pozostał wzbogacony o kryształki, dzięki temu całość wygląda naprawdę ciekawie.

dostosowywana wysokość zezwala na dobranie jej do indywidualnych potrzeb, co stanowi niebywałe udogodnienie. Oprawy rewelacyjnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty podkreślające nieszablonowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można zjednoczyć ją do różnego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: metal | szkło Wykończenie: chrom Kolor: transparentny wymiary: Wysokość kompletna (dostosowywana): do 120 cm Szerokość: 18 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

towar certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet posiada instrukcję obsługi, a także komponenty konieczne do złożenia sprzętu.