Downlight Argon Tyber 474 plafon spot tuba 1x60W E27 czarny >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!, 474 promocja 2022

Cena129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie elampy.pl/

Parametry

Producent:ARGON
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon
Gwint żarówki E27

Opis

Downlight plafon Argon Tyber 1 60W E27 czarny 474 - Argon Tyber to kolekcja metalowych plafonów w zarysie prostokąta lub tuby/walca. Natynkowe spoty w kilku kolorach to proste i postępowe wzornictwo o różnym zaimplementowaniu.

W zależności od indywidulanych potrzeb i warunków wnętrza do wyboru są jako źródła światła żarówki E27, żarówki LEDowe oraz halogenowe. Ze względu na oszczędność energii rekomendujemy użycie żarówek LED.

Tego typu oświetlenie jest bardzo uniwersalne i użyteczne. Plafony można montować pojedynczo, chociaż szczególnie korzystnie prezentują się jako instalacje świetlne złożone z kilku spotów. Zapewnia kilka wariantów kolorystycznych takich jak biały, czarny, metaliczny, a także szary.

ponadczasowa forma i kolorystyka na pewno sprawdzi się w każdym wnętrzu. Montaż opraw jest niezwykle prosty, dzięki kołkom przy podstawie oprawy spoty wyglądają szczególnie estetycznie, ponieważ nie widać śrub montażowych.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie marki jak także we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to najczęściej dzieła wykonywanie ręcznej pracy co jest konieczne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości produktu.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy konstrukcji i wykorzystywaniu zawierają instrukcje załączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją. 0