31588 - led plafon pasteri 1xled/12w/230v marki Eglo promocja 2022

Cena373.92
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie swiatloistyl.pl

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon

Opis

Jeżeli jesteś fanem klasycznych rozwiązań w kwestii oświetlenia do gustu przypadnie Ci prezentowana lampa sufitowa z serii PASTERI. Przewagą stylu konwencjonalnego nad innymi sezonowymi modami jest jego nieprzemijalnieść - za każdym razem jest miejsce i czas,użyć w aranżacji poprawnie znany design.

Plafon odznacza się geometryczną, krągłą formą. W przypadku oferowanego modelu kloszem jest abażur w kolorze białym, przez który rozpromieniać się będzie lśnienie rozjaśniający wybraną przestrzeń. Miejscem przeznaczenia dla oprawy są jednocześnie wnętrza prywatne, jak i te komercyjne.

Lampa nie współpracuje ze ściemniaczem. Oprawy znakomicie prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty eksponujące unikatowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: tworzywo nienaturalne / dzianina / metal Wykończenie: nikiel satynowany Kolor: biały (31588) / szarobeżowy(31589) / szary (31592) / szarobrązowy (31593) odcień światła: 3000K liczba lumenów: 1020lm rozmiary: Wysokość kompletna: 9 cm Szerokość: 32 cm Waga: 1,2 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (w komplecie): 1 x LED / 230V / 12W - niewymienne artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

Moduł LED zastosowany w oprawie jest objęty gwarancją producenta poprzez okres 5 lat.zestaw gromadzi instrukcję obsługi, a także części konieczne do złożenia sprzętu. Jeżeli jesteś fanem tradycyjnych rozwiązań w kwestii oświetlenia do gustu przypadnie Ci prezentowana lampa sufitowa z kolekcji PASTERI.

Przewagą stylu tradycyjnego nad innymi sezonowymi modami jest jego nieśmiertelnieść - zawsze jest miejsce i czas,zastosować w aranżacji prawidłowo znany design. Plafon odznacza się geometryczną, okrągłą formą. W sytuacji oferowanego modelu kloszem jest abażur w odcieniu białym, poprzez który rozpromieniać się będzie lśnienie rozjaśniający wybraną przestrzeń.

Miejscem przeznaczenia dla oprawy są równocześnie wnętrza prywatne, jak i te komercyjne. Lampa nie współpracuje ze ściemniaczem. Oprawy świetnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty uwydatniające nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła. Specyfikacja: Materiały: tworzywo nienaturalne / tkanina / metal Wykończenie: nikiel satynowany Kolor: biały (31588) / szarobeżowy(31589) / szary (31592) / szarobrązowy (31593) odcień światła: 3000K ilość lumenów: 1020lm wymiary: Wysokość całkowita: 9 cm Szerokość: 32 cm Waga: 1,2 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (w pakiecie): 1 x LED / 230V / 12W - niewymienne produkt certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA.

Moduł LED zastosowany w oprawie jest objęty gwarancją producenta przez okres 5 lat.zestaw gromadzi instrukcję obsługi, a także części konieczne do złożenia sprzętu.