49203 - lampa wisząca vintage 1xe27/60w/230v marki Eglo promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 49203 - lampa wisząca vintage 1xe27/60w/230v marki Eglo oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 88.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Lampa wisząca w stylu secesyjnym 1xE27
88.20
Oświetlenie-maliki
Romantyczna Lampa wisząca w stylu secesyjnym 1xE27
98.00
Oświetlenie-maliki

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Klimatyczny zwis LANGHAM z atrakcyjnymi zdobieniami w niezwykły sposób rozproszy światło wewnątrz Twojego domu. Obudowę oprawy stworzono z metalu, natomiast klosz z krystalicznego szkła. W atrakcyjny sposób lampę można uzupełnić przez dekoratywną lub klasyczną żarówkę, która w tym modelu oświetlenia będzie widoczna.

Czy to w salonie, kuchni lub jadalni oprawa wyjątkowo poprawnie się zaprezentuje. Konstrukcja stanie się także niezwykłą ozdobą oryginalnych i klimatycznych przestrzeni restauracji oraz barów. Oprawy świetnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty akcentujące unikatowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zintegrować ją do rozmaitego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal / szkło Wykończenie: patyna Kolor: przejrzysty rozmiary: Wysokość pełna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 14 cm Waga: 1 kg Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

towar atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz elementy konieczne do złożenia sprzętu. Klimatyczny zwis LANGHAM z niebanalnymi zdobieniami w niezwykły sposób rozproszy światło we wnętrzu Twojego domu.

Obudowę oprawy wytworzono z metalu, natomiast klosz z transparentnego szkła. W interesujący sposób lampę można uzupełnić przez ozdobną lub konwencjonalną żarówkę, która w tym modelu oświetlenia będzie widoczna. Czy to w salonie, kuchni albo jadalni oprawa niezwykle dobrze się zaprezentuje.

kompozycja stanie się także niezwykłą ozdobą oryginalnych i klimatycznych przestrzeni restauracji, a także barów. Oprawy nadzwyczajnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty uwydatniające nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można połączyć ją do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal / szkło Wykończenie: patyna Kolor: transparentny wymiary: Wysokość kompletna (regulowana): do 110 cm Szerokość: 14 cm Waga: 1 kg Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet mieści instrukcję obsługi oraz części konieczne do złożenia sprzętu.