Eglo 96677 - LED Plafon FUEVA-C LED/15,6W/230V chrom matowy okrągły, 96677 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Eglo 96677 - LED Plafon FUEVA-C LED/15,6W/230V chrom matowy okrągły, 96677 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
Plafon Eglo Fueva-C 96677 lampa sufitowa 1x15,6W LED RGB nikiel mat okrągła
299.90
hurtelektryczny.pl
-27%
Plafon Eglo Fueva-C 96677 lampa sufitowa 1x15,6W LED RGB nikiel mat okrągła
299.90
swiatloistyl.pl
Fueva-Connect – lampa sufitowa LED, 22,5cm, nikiel
389.90
lampy.pl
Eglo FUEVA-C Lampa Sufitowa LED Nikiel matowy, 1-punktowy - Nowoczesny - Obszar wewnętrzny - FUEVA-C - Czas dostawy: od 10-14 dni roboczych
412.93
Świat lampy

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon

Opis

Fueva-C – kolista lampa sufitowa LED, sterowana za pomocą aplikacji lub pilota za pomocą lampy sufitowej LED Fueva-C można stworzyć zmienne oświetlenie w różnych odcieńch światła i poziomach jasności.

Sterowanie odbywa się za pomocą przystępnej dla systemów IOS i Android aplikacji na smartfona albo tablet albo przy pomocy pilota. Kolista, płaska lampa sufitowa LED Fueva Connect gwarantuje białe oświetlenie, które można płynnie regulować w zakresie od ciepłej bieli (2 700 K) do światła dziennego (6 500 K) albo oświetlenie kolorowe w jednym z 16 milionów zróżnicowanych odcieni kolorystycznych.

Bez względu na dobór barwy światła oświetlenie można płynnie ściemniać w sytuacji każdego ustawienia. Światłem w domu można sterować choćby będąc w podróży. Projektowanie i zapisywanie własnych stylizacji świetlnych, łączenie pojedynczych lamp w grupy, zmiana odcieni w rozmaitych prędkościach – to i niemało więcej można zrealizować za pomocą lampy sufitowej LED Fueva Connect za pośrednictwem aplikacji pobranej na smartfona albo tablet.

kolistą lampę natynkową LED wytworzoną z odlewu metalowego i zaopatrzoną w satynowany dyfuzor z tworzywa nienaturalnego można scalić w prawie każdej koncepcji przestrzennej. Pilot służący do sterowania i stanowiący alternatywę dla smartfona albo tabletu można zamówić w „akcesoriach dodatkowych".

w dodatku w przypadku tego sposobu obsługi można wybierać najróżniejsze – białe i kolorowe – odcienie barwy światła, płynnie regulować jasność i ustawiać sposoby i szybkości zmiany barw lub wywoływać ulubione ustawienia.

Pilota można w dodatku zespoić w aplikacji jako grupę, przy czym grupę tę można zdefiniować dowolnie (pojedyncze oprawy świetlne lub pomieszczenia). Klasa sprawności energetycznej: A+