Eglo 97875 - LED Plafon FRANIA LED/17,3W/230V (9002759978754) promocja 2022

Cena139.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie swiatloistyl.pl

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon

Opis

EgloPoczątki działalności austriackiej producenta Eglo sięgają roku 1976, stając się z biegiem czasu liderem na rynku oświetleniowym w Europie. Od połowy lat 80-tych firma Eglo otworzyła się na świeże rynki zbytu co sprawiło, że stała się jednym z wiodących producentów oświetlenia.

firma posiada 50 oddziałów na całym świecie umożliwiając tym samym szybka dystrybucję swoich produktów. Stale poszerzająca się oferta jest zgodna z aktualnymi trendami i z potrzebami rynku poprzez co możemy wybierać z bogatej propozycji oświetleniowej w postaci kinkietów, lamp wiszących, plafonów, spotów, a także innych akcesoriów związanych z oświetleniem.nbsp;Dobra jakość wykonania i wielka gama produktowa, sprawia, iż po lampy Eglo sięgają indywidualni kupujący zachwyceni niebanalnym designem opraw oświetleniowych.Plafon Frania prostota i funkcjonalność to ważne cechy oświetlenia opraw z producenta EgloCzęsto szukamy prostych kształtów, które nie będą dominującym akcentem, bardziej wtopią się w sufit przy czym prawidłowo oświetlą wnętrze.

Naszą propozycją jest plafon Frania 97875 z producenta Eglo. Oprawa wytwarzana jest ze stali oraz klosza z tworzywa sztucznego, który zasłania moduł ledowy w lampie. Oświetlenie ledowe równomiernie rozprasza światło na całej powierzchni, w ten sposób poprawnie oświetlamy wnętrze.

znikoma waga towaru niecały kilogram sprawia, że montaż będzie , a także bezproblemowy. Nadzwyczajna propozycja do pomieszczeń mieszkalnych takich jak przedpokój, spiżarnia, kuchnia. W pomieszczeniach komercyjnych umożliwi nam stworzenie neutralnej formy oświetlenia, która będzie poprawnie prezentować się z wnętrzem przy tym nadzwyczajnie ją oświetlać.

Plafon nie ma możliwości ściemniania.W oferowanym plafonie Frania 97875 wynajdziemy źródła światła Led, o maksymalnej mocy 17,3W, strumień świetlny to 2000 lm.nbsp;produkt jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne pudełko w którym znajduje się instrukcja konstrukcji.

Oprawa objęta jest 24 miesięczną gwarancją, posiadająca certyfikaty zgodności. Potrzebne śruby oraz kołki do konstrukcji powinny zostać odpowiednio przypasowane do podłoża na którym będzie wisieć oprawa.nbsp;Plafon Frania 97875 z firmy Eglo posiada źródło światła Led w pakiecie 3000 K.

Prezentowany produkt wyposażony jest w niewymienny moduł LED.nakłaniamy do zapoznania się z innymi produktami oświetleniowymi w sklepienbsp;elektromag.plnbsp;równocześnie wewnętrznymi jak i zewnętrznymi markinbsp;Eglo, które produkowane są z niezwykłą precyzyjnością oraz zachwycają swym kształtem.