Globo Burro 41369-18 plafon lampa sufitowa 1x18W LED 2700-6500K biały/opalizowany, kolor Biały promocja 2024

Cena282.22
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:GLOBO
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Lampa sufitowa Burro 41369-18 efekt tęczy LED RGB 21W biała w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i nieśmiertelny design w najlepszym wydaniu, co generuje szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i nowoczesnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnościąBurro jest wykonany z ergonomicznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na mnóstwo lat. Gustowny odcień biały lampy sprawi, że lampa spełni oczekiwania jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiał zaimplementowany w lampie to Tworzywo dzięki temu będzie ona nietrudna w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie oraz została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie zimnej 2700-6500K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z linii Burro niewątpliwie się w nich sprawdzi.

Dzięki praktycznemu kształtowi dopasujesz ją do obecnej albo dopiero tworzącej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz oszałamiającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom oryginalnego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie idealnie ukazuje się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można skonsolidować je do różnego rodzaju pomieszczeń.

produkt certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet zawiera instrukcję obsługi i elementy potrzebne do złożenia sprzętu.
Zdalnie sterowana przy pomocy pilota, aplikacji bądź głosowo przy użyciu asystenta google albo alexy. Pozwala na zmianę barwy i koloru światła, zapalanie, gaszenie i przyciemnianie.