Globo Doro 416080WD plafon lampa sufitowa 1x18W LED 3000K drewniany/opalizowany, 416080WD promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Globo Doro 416080WD plafon lampa sufitowa 1x18W LED 3000K drewniany/opalizowany, 416080WD oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 254.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Globo Lampa sufitowa LED Doro, długość 60 cm, dąb, drewno
254.00
lampy.pl
Przysufitowa lampa Doro 416080WD prostokątna LED 18W drewno Globo -15,2% bezterminowo (-46%)
301.48
=mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:GLOBO
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Przysufitowa lampa Doro 416080WD prostokątna LED 18W drewno w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i nieprzemijalny design w najlepszym wydaniu, co wytwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie łatwo wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnościąDoro jest tworzony z poręcznych i trwałych tworzyw, gwarantując jego użytkownikom radość i zadowolenie na niemało lat. Wytworne połączenie barw szary i drewniany lampy sprawi, iż lampa stanie na wysokości zadania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to Metal, a także Tworzywo dzięki czemu będzie ona nieskomplikowana w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa posiada miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie, a także została wyposażona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie ciepłej 3000K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z kolekcji Doro niewątpliwie się w nich sprawdzi.

Dzięki użytecznemu kształtowi zbratasz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko odpowiednio rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, podkreślając zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie nieprzeciętnie ukazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można złączyć je do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
komplet zawiera instrukcję obsługi, a także części niezbędne do złożenia sprzętu.
Zdalnie sterowana za pomocą pilota, aplikacji bądź głosowo przy użyciu asystenta google albo alexy. Zezwala na zmianę barwy i koloru światła, zapalanie, gaszenie i przyciemnianie.