GOOD&MOJO Lampa wisząca PALAWAN/H1/N naturalna PALAWAN/H1/N, PALAWAN/H1/N promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem GOOD&MOJO Lampa wisząca PALAWAN/H1/N naturalna PALAWAN/H1/N, PALAWAN/H1/N oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 747.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
PALAWAN - Lampa wisząca Bambus Ø60cm
747.00
Formaswiatla.pl
Good&mojo lampa wisząca palawan/h1/n naturalna palawan/h1/n
849.00
DutchHouse.pl

Parametry

Producent:GOOD&MOJO
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Jednopunktowa lampa wiszaca Palawan to projekt holenderskiej marki Good & Mojo, który zachwyca mistrzowskim polaczeniem progresywnych trendów i naturalnego podejscia. Błyskotliwy klosz oprawy w ksztalcie okregu zostal wytwarzany w sposób reczny z bambusa i utrzymany w naturalnym, slomkowym kolorze.

Na uwage zasluguje istotnie staranny splot i staranne wykonczenie. Dzieki swojej wyjatkowej, azurowej budowie, klosz daje przyjemny efekt swietlny i wprowadza do wnetrza przytulna atmosfere. Lampa sufitowa Palawan zastosowany klarowny, dostosowywany kabel elektryczny o dlugosci 350 cm i miejsce na jedna zarówke o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W.

Lampa wiszaca Palawan firmy Good & Mojo genialnie wynajdzie sie we wnetrzach jadalnianych i kuchennych. Nieprzeciętnie sprawdzi sie jako oswietlenie stolu jadalnianego, oswietlenie kuchni albo wyspy kuchennej.

Jednopunktowa lampa Palawan dostepna jest równiez w bialej i czarnej wersji kolorystycznej.