It's about romi lampa wisząca nashville/h6/go złota nashville/h6/go (8716248080019) promocja 2021

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie DutchHouse.pl

Parametry

Producent:It's About RoMi
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Towar powystawowy, w pełni wydajny. Lampa posiada delikatne ślady na powierzchni i niewielkie wgniecenie na jednej z oprawek.atrakcyjna, sześciopunktowa lampa sufitowa Nashville w industrialnym stylu to projekt holenderskiej marki It's About RoMi.

Prezentowana oprawa oświetleniowa została wyprodukowana z żelaza o złotym odcieniu i składa się z pionowego elementu, na którym umieszczony trzy, ruchome ramiona. Każde z ramion zostało zakończone wejściem na żarówkę, dając tym samym aż sześć punktów oświetleniowych.

ponadto, każde ramię posiada możliwość obrotu wokół własnej osi, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można dostosować lampę do własnych potrzeb, przy okazji odmieniając jej ogólny wygląd. Lampa Nashville wyekwipowana jest w czarny, teksturowany kabel elektryczny o długości 250 cm, który został wpleciony w złoty łańcuch o dużych oczkach.

Industrialna lampa wisząca z serii producenta It's About RoMi sprawdzi się jako główne oświetlenie kuchni czy salonu i jako oświetlenie stołu jadalnianego albo wyspy kuchennej. Nie tylko przełamie panujący w pomieszczeniu mrok ale też będzie niebanalnym dopełnieniem aranżacji danego wnętrza.

Lampa doskonale zaprezentuje się jednocześnie pojedynczo jak i w duecie. Perfekcyjnie wynajdzie się również we wnętrzach komercyjnych, takich jak restauracje czy hotele, gdzie z pewnością przyciągnie uwagę każdego gościa.