Kwadratowa lampa do salonu Ikuna 5078 Shilo LED 18W 3000K zwis czarny, kolor czarny promocja 2024

Cena888.22
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Kwadratowa lampa do salonu Ikuna 5078 Shilo LED 18W 3000K zwis czarny w MLAMP łączy w sobie nieszablonowy i ponadczasowy design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w wnętrza o konwencjonalnym i progresywnym klimacie.

Lampa charakteryzuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model IKUNA jest wyprodukowany z poręcznych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na dużo lat. Wykwintny odcień czarny lampy sprawi, że lampa sprawdzi się jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiał zaimplementowany w lampie to metal dzięki czemu będzie ona prosta w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED zainstalowane na stałe - niewymiennie i została zaopatrzona w stopień ochrony szczelności IP20. Lampa wbudowany moduł LED o barwie ciepłej 3000K. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii IKUNA z pewnością się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi zespoisz ją do obecnej lub dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko stosownie rozświetlisz wybrane powierzchnie, ale też zyskasz zniewalającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom oryginalnego wyglądu i elegancji, uwydatniając zarazem ich detale i aranżacja pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie wspaniale pokazuje się pojedynczo oraz w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki czemu można zbratać je do zróżnicowanego typu pomieszczeń.

produkt certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet gromadzi instrukcję obsługi oraz elementy konieczne do złożenia sprzętu.