Argon Lampa oprawa sufitowa tyber 1 1x60w e27 szara 3108 >>> rabatujemy do 20% każde zamówienie!!! promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Argon Lampa oprawa sufitowa tyber 1 1x60w e27 szara 3108 >>> rabatujemy do 20% każde zamówienie!!! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 145.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rabat w koszyku Lampa Argon Tyber 3108 oprawa sufitowa 1 1x60W E27 szara >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
145.00
hurtelektryczny.pl
Lampa Argon Tyber 3108 oprawa sufitowa 1 1x60W E27 szara >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
145.00
swiatloistyl.pl

Parametry

Producent:ARGON
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon
Gwint żarówki E27

Opis

Uniwersalna elegancja, która skrywa blask szykowne wzornictwo tego plafonu może przypaść do gustu każdemu. Szary, srebrny kolor to genialny wariant do postępowych wnętrz. Trzeba jednak przyznać, że jest to odcień, który dobrze może sprawdzić się w aranżacji tradycyjnej, a ponadto przetrwać zmieniające się trendy.

Podobnie zresztą jest w przypadku doboru żarówek do tego oświetlenia. Pasują bowiem prawie każde, biorąc pod uwagę klasę energetyczną. Ponadto żarówka jest kompletnie schowana pod kloszem, toteż można mieć pewność, że jej kształt, czy wymiar w żaden sposób nie popsuje stworzonego nastroju.

A klimat zmieni się błyskawicznie w momencie, gdy ten plafon zostanie zamontowany. Jego kompozycja jest prosta, więc z instalacją nie ma najmniejszych trudności. Światło, które zagwarantuje, jest jasne, a zarazem subtelne.

w chwili, kiedy włączy się oświetlenie, nie przestaje być ono elementem dekoracyjnym. Reprezentacyjny design plafonu o ekonomicznych rozmiarach dobór tego plafonu jest dodatkowo prawidłowy ze względu na dość oryginalny zarys abażuru.

Walcowy i geometryczny, zarazem potężny i wąski. Takie właściwości idealnie się sprawdzają wszędzie tam, gdzie dba się o ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni, jak ponadto i o reprezentacyjny charakter danego wnętrza.

Można posiadać pewność, że ten plafon jest perfekcyjnym dodatkiem do każdego wnętrza, w jakim potrzebne jest jasne światło, które rozświetli wybrany metraż. Dzięki niemu można stworzyć nadzwyczajną atmosferę przy stole, zapewnić wspaniałe oświetlenie do czytania, czy do intymnej pogawędki przy kawie lub herbacie.

Jest to produkt niezastąpiony, a przy tym za każdym razem pokazuje się tak samo korzystnie, niezależnie od kolorystyki wnętrza....