Lampa oprawa wisząca zwis Nowodvorski Silicone 1x60W E27 czarna 6404, kolor czarny promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lampa oprawa wisząca zwis Nowodvorski Silicone 1x60W E27 czarna 6404, kolor czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 48.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Silicone Wisząca Nowodvorski 6404 90cm czarny
48.00
Lampomat
lampa wisząca Nowodvorski SILICONE BLACK I model 6404 kolor czarny
49.00
abazur.pl

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Nowodvorski Silicone 6404 to prosta, wytrzymała, dostępna cenowo, a głównie nad wyraz poręczna oprawa oświetleniowa składająca się z zawiesia i trzonka. Tego typu lampa wisząca może posiadać niezwykle znaczne wykorzystanie w aranżacji.

Silicone spotkać można zawieszoną nad stołem, w grupie dwóch, trzech lamp z wkręconymi żarówkami dekoracyjnymi. Inny wariant to umieszczenie lampy w centrum niewielkiego średniego wnętrza. Silicone można użyć także jako tymczasowej oprawki, jeżeli zależy nam na utrzymaniu estetyki wnętrza, mimo chwilowego braku głównego źródła światła.

Czarny w odpowiednim zestawieniu z innymi kolorami pozwala uzyskać potężny kontrast, który wzrokowo ociepla pokój, a przy tym wywołuje odczucie elegancji i dobrego gustu. Czarne zawiesie lampy Nowodvorski Silicone 6404 wytworzono z przewodu w oplocie, który swoją strukturą przypomina przewód od żelazka, co można zobaczyć na przybliżeniu drugiego lub trzeciego zdjęcia.

Tego typu rozwiązanie jest bardzo wytrzymałe, a do tego przyjemne w dotyku, a przy tym wygląda elegancko. Zawiesie jest wytrzymałe na wszystkiego rodzaju uszkodzenia, naderwania lub przecięcia. Oprawka została produkowana z tworzywa sztucznego, w czarnym kolorze.

we wnętrzu umieszczono trzonek E27, który współpracuje z żarówkami halogenowymi, energooszczędnymi, dekoratywnymi, a także LED. Moc maksymalna źródła może wynieść 60 W, co daje dużo światła. Możliwość wykorzystania dowolnego rodzaju żarówki na trzonku E27 jest nad wyraz komfortowa i daje dużą swobodę w kwestii doboru mocy, barwy i stylu źródła.

Montaż lampy do sufitu jest niezwykle prosty. Do tej czynności wystarczą dwa kołki rozporowe i wkręty. Jeżeli zależy nam na czasie, możemy zawiesić Silicone na samej kostce łączeniowej. Jest to rozwiązanie tymczasowe i należy tutaj zadbać o trafne zabezpieczenie.

Sama podsufitka została tworzona z silikonu. Lampa wisząca Nowodvorski Silicone 6404 to wyjątkowo przystępna cenowo sugestia lampy, której aranżacja i styl zależą tylko od naszej kreatywności. Silicone może wisieć nad stołem w jadalni, pełnić funkcję lampy ozdobnej o stylistyce industrialnej, tymczasowo zastępować główną lampę w pomieszczeniu i mnóstwo więcej.