Lampa punktowa EYE SPOT BLACK 119cm 6611 + RABAT za ilość w koszyku!!! - Czarny, 6611 promocja 2024

Cena559.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:Nowodvorski
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj listwa

Opis

Czarna lampa sufitowa Nowodvorski Eye 6611 to stanowczo funkcjonalna, wewnętrzna oprawa oświetleniowa. Na stalowej belce o długości 119 cm zamontowanych zostało na stałe sześć reflektorów o tubularnym kształcie.

Każdy reflektor umieszczono na chromowanej, obracanej nóżce z przegubem, który pozwala na regulację kąta nachylenia. W środku tub znajdują się gwinty GU10, które zezwalają na montaż żarówki o mocy maksymalnej 35 W.

Żarówka GU10 może posiadać kąt świecenia od 30 poziomów do około 120 poziomów, dzięki czemu po zakupie można niezwykle skrupulatnie określić jak ma padać światło, poprzez ustawienie kąta nachylenia, obrotu i kąta świecenia.

Lampa Nowodvorski Eye 6611 jest też przystosowana do żarówek LED, co pozwala na obfite zmniejszenie zużycia energii. Obudowę lampy wytwarzano ze stali lakierowanej na czarno, wykończonej w macie, z wykorzystaniem chromowanych dodatków.

Jakie są największe atuty lampy Nowodvorski Eye 6611? możliwość regulacji kąta nachylenia i obrotu reflektorów; gotowy towar w stylu szynoprzewodu; spora ilość dawanego światła, które można dobrze rozproszyć; możliwość podłączenia na dwa obwody; współpraca z żarówkami LED; relatywnie niska wartość jak na towar o sześciu reflektorach i długości 119 cm.

Czy lampę listwę Nowodvorski Eye 6611 można podłączyć na dwa obwody? Lampa listwa z sześcioma reflektorami pozwala na podłączenie na dwa obwody. Oznacza to, że osoby, które posiadają odpowiednią instalację elektryczną będą mogły włączać żarówki niezależnie, przy pomocy dwóch klawiszy.

w przypadku braku dzielonej instalacji wszystkie źródła światła można podłączyć na jednym obwodzie i włączać jednym przyciskiem. W jakim miejscu podłączyć do sufitu lampę Nowodvorski Eye 6611? dzięki czemu, że wnętrze listwy, na której umieszczono reflektory jest puste, wewnątrz można dowolnie ułożyć kable.

Oznacza to, że lampa Nowodvorski Eye 6611 nie musi być zamontowana na suficie skrupulatnie na środku wyprowadzenia przewodu. Nic nie stoi na przeszkodzie,przewód był podłączony na boku. Jest to komfortowe rozwiązanie, które umożliwia dowolne ustawienie lampy na suficie i zakrycie dziur, a także kabla.

W jaki sposób zamontować żarówkę GU10 do lampy Nowodvorski Eye? Montaż żarówek GU10 do lamp z tubularnymi reflektorami może być kłopotliwy, ze względu na to, iż żarówka jest prawie identycznej szerokości co klosz, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa nagranie z prezentacją jak dokonać montażu żarówki łatwo, za pomocą przyssawki.

Czy lampa Nowodvorski Eye 6611 listwa to dobra alternatywa dla szynoprzewodu? Tak, ten produkt zaprojektowano z myślą o zapewnieniu alternatywy dla szynoprzewodów. Nowodvorski Eye 6611 to gotowe rozwiązanie, gdzie na jednej listwie o długości 119 cm zamontowano 6 regulowanych reflektorów.

towar nie ma możliwości konfiguracji. Reflektory na lampie Eye nie są przesuwane wzdłuż listwy, jest to stanowcza różnica między tym produktem, a zestawem szynowym, gdzie taka możliwość jest dopuszczona.

Jakie żarówki dobrać do lampy Nowodvorski Eye 6611? Rekomendujemy żarówki w barwie ciepłej lub neutralnej. Na korytarz lub do kuchni nadzwyczajnie sprawdzi się barwa neutralna. Dobór barwy światła do salonu zależy od indywidualnych preferencji, gdyż w tym pomieszczeniu doskonale spełni oczekiwania jednocześnie źródło w barwie ciepłej jak i neutralnej.

Natomiast do sypialni rekomendujemy barwę ciepłą. Moc żarówek LED na poziomie 5W - 7W/sztuka w zupełności wystarcza. Osoby, które potrzebują nad wyraz dużo światła mogą rozważyć zakup żarówek 8-9W LED, w barwie neutralnej.

Jakie są korzyści z zakupu lampy Nowodvoreski Eye 6611 w sklepie Lampomat? możliwość skorzystania ze zniżki (widoczna pod ceną); dostawa gratis od 300 zł przy płatności przelewem; aż 45 dni na zwrot gdyby towar nie pasował; wygodna płatność przelewem on-line; bezpieczne zakupy w zaufanym sklepie sugerowanym poprzez tysiące klientów.