Lampa sufitowa Argon Tyber 3117 oprawa2 1x3,5W LED GU10 srebrna, kolor Srebrny promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lampa sufitowa Argon Tyber 3117 oprawa2 1x3,5W LED GU10 srebrna, kolor Srebrny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Rabat w koszyku Lampa sufitowa Argon Tyber 3117 oprawa2 1x3,5W LED GU10 srebrna - wysyłka w 24h
89.29
hurtelektryczny.pl
Lampa sufitowa Argon Tyber 3117 oprawa2 1x3,5W LED GU10 srebrna - wysyłka w 24h
123.25
swiatloistyl.pl

Parametry

Producent:ARGON
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon
Gwint żarówki GU10

Opis

Lampa oprawa sufitowa Argon Tyber 2 1x3,5W LED GU10 metaliczna 3117 - Argon Tyber to kolekcja metalowych plafonów w kształcie prostokąta lub tuby/walca. Natynkowe spoty w kilku kolorach to proste i nowoczesne wzornictwo o najróżniejszym zaimplementowaniu.

W zależności od indywidulanych potrzeb i warunków pomieszczenia do wyboru są jako źródła światła żarówki E27, żarówki LEDowe i halogenowe. Ze względu na oszczędność energii rekomendujemy wykorzystanie żarówek LED.

Tego typu oświetlenie jest niezwykle uniwersalne i praktyczne. Plafony można montować pojedynczo, aczkolwiek wyjątkowo prawidłowo prezentują się jako instalacje świetlne złożone z kilku spotów. Gwarantuje kilka wariantów kolorystycznych takich jak biały, czarny, metaliczny oraz szary.

nieśmiertelna forma i kolorystyka niewątpliwie stanie na wysokości zadania w każdym wnętrzu. Montaż opraw jest bardzo prosty, dzięki kołkom przy podstawie oprawy spoty wyglądają niezwykle estetycznie, ponieważ nie widać śrub montażowych.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie producenta jak też we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to przeważnie dzieła wykonywanie ręcznej pracy co jest konieczne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości produktu.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy konstrukcji i użytkowaniu zawierają instrukcje załączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją. 0