Helam Lampa sufitowa kryształowa clarion 3xg9/40w/230v promocja 2020

Cena160.51
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:Helam
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj plafon

Opis

Plafony przystrojone przy pomocy kryształowych elementów to świetny dobór do choćby niewielkich wnętrz, które dzięki nim zyskają one oryginalny charakter zapewniony poprzez mieniące się światło. Jedną z wielu propozycji tego typu lamp w naszym sklepie Lampomat jest natomiast prezentowana powyżej lampa Clarion plafon P-Y 0125/3 Square.

Za jej produkcję odpowiedzialna jest Polska marka Helam, dzięki temu można być pewnym wysokiej jakości jej wykonania, a także zastosowania do jej produkcji materiałów, które są w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Lampa Clarion plafon P-Y 0125/3 Square swój spektakularny wygląd zawdzięcza przeważnie dwóm elementom z jakich została zbudowana. Pierwszym z nich jest kwadratowa płyta, będąca równocześnie jej mocowaniem oraz szklaną, lustrzaną powierzchnią, która odbija światło i rozprasza je po całym wnętrzu.

Ten lustrzany kwadrat w dodatku jest także podstawą dla zamocowanych na nim kryształowym kaskadom kul, na cienkich stylowych łańcuszkach, wśród których ukryte zostały trzy oprawy żarówkowe, zapewniające dużą liczba światła.

Lampa Clarion plafon P-Y 0125/3 Square idealny model do przedpokoju Współczesne mieszkania znamionują się niewielkimi przedpokojami, które stanowią nie lada wyzwanie aranżacyjne, dla ich użytkowników. Lampa Clarion plafon P-Y 0125/3 Square to nieprzeciętny model, który pozwoli je oświetlić.

Dzięki swojej niewielkiej wysokości nie będzie nikomu przeszkadzał w trakcie przygotowań do wyjścia i zdejmowania płaszcza po powrocie do domu. A za sprawą swojej stylistyki, od progu będzie stanowić o dobrym guście domowników.

Ze względu na swoją kolorystykę lampa ta najlepiej prezentować się będzie w połączeniu z jasnymi odcieńmi ścian, wytwarzając efektowne połączenie aranżacyjne. Ponadto lampa Clarion plafon P-Y 0125/3 Square nie powinna także nikomu sprawiać problemów jeśli chodzi o jej montaż, a na dodatek jej trzy oprawy żarówkowe pozwalają zamontować w nich równocześnie konwencjonalne jak i LED-owe, bardziej energooszczędne żarówki, dając tym samym pełną dowolność ich doboru, dla użytkowników.