Lampa wisząca 1X60W E27 Grafitowy 3192 EUFRAT ARGON, kolor Grafitowy promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lampa wisząca 1X60W E27 Grafitowy 3192 EUFRAT ARGON, kolor Grafitowy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 251.16 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Lampa wisząca Argon Eufrat 3192 60W loft E27 grafitowa >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
251.16
swiatloistyl.pl
Rabat w koszyku Lampa wisząca Argon Eufrat 3192 60W loft E27 grafitowa >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
299.00
hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:Argon
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Lampa wisząca Argon Eufrat 60W loft E27 grafitowa 3192 - Spójna i rozbudowana seria lamp Argon Eufrat tworzonych z metalu w przeróżnych kolorach. Niebanalny wygląd, popularny wzór, najlepsza jakość wykonania.

Oprawy występują w wielu odsłonach. Zwisy doskonale wkomponują się nad bufet w jadalni czy nad blat kuchenny. Kinkiety ozdobią korytarze czy ściany w salonach. Lampy stołowe sprawdzą się w biurach, innych lokalach użytkowych czy pokojach młodzieżowych.

gwarantuje bogatą ofertę kolorystyczną, każda z opraw występuje w odcieniu białym, antracyt, chrom, czarny, miedź oraz szary lakierowany. Dużą zaletą kinkietów i lampek stołowych jest możliwość kierowania źródła światła.

Lampy wiszące zawieszone na łańcuchach natomiast możemy powiesić na dowolnej wysokość – nie dłuższej aniżeli 1m. Wszystkie lampy przystosowane są do typowych żarówek E27 o maksymalnej mocy 60W. Ze względu na oszczędność energii rekomendujemy wykorzystanie żarówek LED o dowolnie dużej mocy.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie marki jak dodatkowo we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to w głównej mierze dzieła realizowanie ręcznej pracy co jest niezbędne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości produktu.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy konstrukcji i użytkowaniu zawierają instrukcje dołączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją. 0