Lampa wisząca lord 10445 żyrandol oprawa 5x60w e27 patyna marki Alfa promocja 2020

Cena313.47
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:ALFA
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

W naszym sklepie Lampomat można znaleźć niemało różnorodnych lamp sufitowych, które pozwalają dobrać właściwe oświetlenie niemal do każdej aranżacji, a specjalnie z myślą o miłośnikach tradycyjnej elegancji i efektownych opraw w naszej ofercie prezentowana jest także nieszablonowa lampa Lord sufitowa 10445, stworzona poprzez częstochowską producenta Alfa, co świadczy o jej wysokiej jakości wykonania i tym,kupując ją, wspierasz polskich przedsiębiorców.

Lampa Lord sufitowa 10445 to model, który został utrzymany w tradycyjnym stylu. Do jego wykonania użyto połączenia dwóch tworzyw- metalu, a także szkła. Pierwszy z nich stanowi mocowanie i odchodzący od niego kapsułowy trzpień, który stanowi podstawę dla zamocowanych na nim ramion lampy o kształcie subtelnie skierowanym ku dołowi.

Drugi z tworzyw to natomiast kopułowe, pękate, mleczne klosze, które w dodatku zostały ozdobione przy pomocy złotych obręczy o tym samym kolorze co główna kolorystyka lampy. Dzięki czemu całość ukazuje się bardzo ładnie i spójnie, a także przyciąga do siebie uwagę.

Lampa Lord sufitowa 10445- unikatowe oświetlenie w unikatowej cenie Prezentowana lampa Lord sufitowa 10445 to model, który może zostać zastosowany w takich pomieszczeniach jak salony czy jadalnie i sale restauracyjne i hotelowe hole.

Oprócz jej nieszablonowego wyglądu jej zaletą jest także istotnie atrakcyjna cena, która powoduje, ze niemal każdy może sobie pozwolić na ten oświetleniowy luksus, bez względu na mnogość portfela. Na dodatek lampa Lord sufitowa 10445 zapewnia także znakomite doświetlenie wnętrza w jakim zostanie zastosowana.

Wszystko za sprawą pięciu kloszy, rozlokowanych na planie koła, które w swoim wnętrzu skrywają oprawy żarówkowe, zezwalające na zamontowanie żarówek o maksymalnej mocy 5 × 60 W i klasycznym gwincie E27, zarówno w wersji klasycznej jak i bardziej energooszczędnej wersji LED.

W naszym sklepie można znaleźć także inne lampy z kolekcji Lord, między innymi stylowe kinkiety, które doskonale dopełnia prezentowany powyżej model.