Argon Lampa wisząca tros 368 zwis oprawa 1x60w e27 bielony dąb/mleczny promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Argon Lampa wisząca tros 368 zwis oprawa 1x60w e27 bielony dąb/mleczny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa wisząca zwis oprawa Argon Tros 1x60W E27 bielony dąb/mleczny 368 - wysyłka w 24h
209.00
szybkalampa24.pl
Lampa wisząca Argon Tros 368 zwis oprawa 1x60W E27 bielony dąb/mleczny - wysyłka w 24h
209.00
swiatloistyl.pl

Parametry

Producent:ARGON
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Lampa wisząca tros - stylowa odmiana wnętrza!Pojedyncza lampa firmy Tros stanowi niezwykle prosty, jednakże modny składnik wyposażenia wnętrza. Produkowana została ona w tradycyjnym stylu z połączenia wysokiej jakości części szklanych drewnianych, a także metalowych.

posiada ona także bardzo przyjemne dla oka wykończenie w odcieniu dębu bielonego. Dzięki swym konturowym kształtom nadzwyczajnie spełni oczekiwania w każdym typie wnętrza. Jest ona wręcz tworzona do mniejszych pomieszczeń, choć odnajdzie także zastosowanie w większej sypialni oraz w salonie.

W wyniku użycia adekwatnego oświetlenia może ona stworzyć lekko przyciemnione pokój, ale z dostateczną ilością światła do pracy też wieczornego nastroju. Jej oprawa jest przypasowana do zastosowania żarówek o różnej klasie energetycznej.Lampa wisząca Tros sposobem na interesujące wnętrze!Prezentowana lampa firmy Tros jest nad wyraz uniwersalnym produktem.

Może się ona prosto komponować równocześnie z konwencjonalnym i tradycyjnym wnętrzem, jak i nowoczesnymi czterema ścianami. Ma ona odpowiednią regulację długości kabla, w rezultacie można ją łatwo złączyć do jednostkowych preferencji.

Jej dodatkowymi atutami jest prostota w i wysoka jakość wykonania, która zapewnia pracę poprzez niemało lat.