Lampa wisząca Argon Vermouth 701 drewniana z białymi kloszami zwis 2x60W E27 beton szary, 701 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lampa wisząca Argon Vermouth 701 drewniana z białymi kloszami zwis 2x60W E27 beton szary, 701 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa wisząca Argon Vermouth 701 drewniana z białymi kloszami zwis 2x60W E27 beton szary
299.00
swiatloistyl.pl
Lampa wisząca Argon Vermouth 701 drewniana z białymi kloszami zwis 2x60W E27 beton szary
299.00
hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:ARGON
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Lampa wisząca Vermouth – obszerna ilość rozproszonego, przyjemnego dla oka światła Prostota to jedno z pierwszych określeń pojawiających się w głowie po ujrzeniu tej 2-płomiennej lampy z linii Vermouth. Prawidłowej jakości materiały, stosowny wybór kolorystyki i form poszczególnych komponentów – lista zalet tej oprawy świetlnej jest długa.

Pod względem stylistycznym zwis zgrabnie łączy klasykę z postępowością. Lampa wisząca Vermouth to dwa szklane klosze osadzone na stelażu z drewna. Przewód z regulacją długości ma odcień czarny, podobnie jak drobna podsufitka.

Całość została usztywniona przy pomocy cienkich linek. Są one ledwo widoczne, więc nie psują estetyki oświetlenia, za to gwarantują stabilność jego umocowania. Wyprodukowane z mlecznego szkła klosze wyglądają szczególnie subtelnie.

Stanowiąca dla nich tło drewniana listwa w odcieniu beton szary powoduje, iż mimo jasnego zabarwienia są prawidłowo widoczne. Taka podłużna lampa wisząca może pojawić się nad stolikiem kawowym. Zainstalowana przy lustrze w przedpokoju powiększy wizualnie przestrzeń.

Oświetlenie o takim profilu pomoże Ci doświetlić blat roboczy w kuchni. Jest sporo pomysłów na jego instalację, najkorzystniejszy z nich wybierzesz, kierując się swoimi bieżącymi potrzebami.