Eglo Lampa wisząca avoltri 49373 drewniana oprawa zwis geometryczne kształty brązowy (9002759493738) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Oświetlenie-maliki

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Prezentowany model przyda się każdemu, kto lubi mieć ostateczny wpływ na image aranżacji. Oprawa wisząca z serii AVOLTRI pozwoli Ci na wyróżnionie preferowanego stylu wnętrza. Brązowy kabel na żarówkę stworzono z drewna kształtującego się w geometryczne wzory.

Przywodzi ono na myśl rozwiązania typowe dla estetyki rustykalnej. Stosownie dostosowane źródło światła zdefiniuje ostateczną formę lampy. Jeżeli chciałbyś nadać wnętrzu nutki vintage zdecyduj się na barwioną żarówkę w subtelnym profilu.

Oprawy znakomicie prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty eksponujące nieszablonowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zespolić ją do przeróżnego rodzaju pomieszczeń.

Specyfikacja: Materiały: drewno Kolor: brązowy (49373) / przecierana biel (49374) / przecierana czerń (49375) wymiary: Wysokość całkowita (regulowana): do 110 cm Szerokość: 7 cm Waga: 0,5 kg Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet mieści instrukcję obsługi oraz komponenty potrzebne do złożenia sprzętu. Prezentowany model przyda się każdemu, kto lubi posiadać ostateczny wpływ na image aranżacji.

Oprawa wisząca z serii AVOLTRI pozwoli Ci na wyeksponowanie preferowanego stylu wnętrza. Brązowy kabel na żarówkę tworzono z drewna formującego się w geometryczne wzory. Przywodzi ono na myśl rozwiązania typowe dla estetyki rustykalnej.

trafnie dostosowane źródło światła zdefiniuje ostateczną formę lampy. Jeżeli chciałbyś nadać wnętrzu nutki vintage zdecyduj się na barwioną żarówkę w finezyjnym kształcie. Oprawy wspaniale prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty wyróżniające unikatowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można skonsolidować ją do rozmaitego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: drewno Kolor: brązowy (49373) / przecierana biel (49374) / przecierana czerń (49375) rozmiary: Wysokość całkowita (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 7 cm Waga: 0,5 kg Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w komplecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi, a także części potrzebne do złożenia sprzętu.