Eglo Lampa wisząca avoltri 49374 drewniana oprawa zwis geometryczne kształty biały promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Oświetlenie-maliki

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Prezentowany model przyda się każdemu, kto lubi mieć ostateczny wpływ na image aranżacji. Oprawa wisząca z kolekcji AVOLTRI pozwoli Ci na uwydatnionie preferowanego stylu wnętrza. Biały kabel na żarówkę tworzono z drewna kształtującego się w geometryczne wzory.

Przywodzi ono na myśl rozwiązania typowe dla estetyki rustykalnej. Stosownie dobrane źródło światła zdefiniuje ostateczną formę lampy. Jeżeli chciałbyś nadać wnętrzu nutki vintage zdecyduj się na barwioną żarówkę w subtelnym zarysie.

Oprawy znakomicie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty akcentujące wyjątkowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można skonsolidować ją do przeróżnego typu pomieszczeń.

Specyfikacja: Materiały: drewno Kolor: przecierana biel (49374) / brązowy (49373) / przecierana czerń (49375) rozmiary: Wysokość całkowita (regulowana): do 110 cm Szerokość: 7 cm Waga: 0,5 kg Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa przypasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

produkt atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw zawiera instrukcję obsługi i elementy niezbędne do złożenia sprzętu. Prezentowany model przyda się każdemu, kto lubi posiadać ostateczny wpływ na image aranżacji.

Oprawa wisząca z linii AVOLTRI pozwoli Ci na wyeksponowanie preferowanego stylu wnętrza. Biały przewód na żarówkę stworzono z drewna kształtującego się w geometryczne wzory. Przywodzi ono na myśl rozwiązania charakterystyczne dla estetyki rustykalnej.

adekwatnie dostosowane źródło światła zdefiniuje ostateczną formę lampy. Jeżeli chciałbyś nadać wnętrzu nutki vintage zdecyduj się na barwioną żarówkę w finezyjnym profilu. Oprawy wyśmienicie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty podkreślające nieszablonowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można związać ją do różnorodnego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: drewno Kolor: przecierana biel (49374) / brązowy (49373) / przecierana czerń (49375) rozmiary: Wysokość pełna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 7 cm Waga: 0,5 kg Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

produkt certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw gromadzi instrukcję obsługi oraz komponenty potrzebne do złożenia sprzętu.