Lampa wisząca boho nad stół na chromowanym stelażu - EX438-Montans - 4 kolory promocja 2021

Cena398.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Coraz częściej widzimy aranżacje, gdzie lampy wieszane są nad stołem, wyspą kuchenną czy także barem. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Otóż jest to stanowczo funkcjonalne i designerskie rozwiązanie w innowacyjnych wnętrzach. Czy jednak musi to być zwykła lampa? Absolutnie nie! Wybierz oświetlenie, które oszałamia swoją wyjątkowością! z całą pewnością będzie nim urodziwa lampa EX438-Montans producenta Lumes, którą za chwilę poznasz!

Ile razy podziwiałeś aranżacje, gdzie to wiszące lampy oświetlały kuchenny barek, stół czy także blat. Patrzyłeś rozmarzonym wzrokiem i myślałeś - także muszę taką mieć! Nadeszła okazja, abyś mógł spełnić swoje marzenie! Możesz to zrobić z olśniewającą lampą EX438-Montans! wytwarzana do przestrzeni kuchennych, jadalni i salonów. Powstała, żeby oświetlać strategiczne punkty w Twoim wnętrzu oraz zdobić je swoją przepiękną aparycją. Szczególnie ergonomicznym rozwiązaniem będzie zawieszenie jej w miejscach, gdzie Ci trzeba dodatkowego oświetlenia - w kuchni nad wyspą czy barem, w jadalni i salonie nad stołem. Zapewni Ci to potrzebne źródło światła w trakcie przygotowywania posiłków czy też wspólnej kolacji w miłym, nastrojowym świetle. Wieczorami i nocą lampa ta stworzy unikalną, ciepłą atmosferę, w której ochoczo spędzisz czas z bliską Ci osobą. Przytulne światło wydobywające się z krągłych kloszy subtelnie oświetli wymaganą przestrzeń i uczyni ją jeszcze bardziej unikatową. Zadbaliśmy na dodatek o to, abyś bezproblemowo mógł dopasować wysokość lampy do swych potrzeb oraz wysokości pomieszczenia. dostosowywane zwisy pozwolą Ci zmianę jej długości! To nie wszystko. Żeby sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom, masz możliwość wyboru koloru lampy. Dotyczy to zarówno abażura, jak i stelaża. Takim sposobem możesz sam skomponować lampę, która zawiśnie w Twoim domu! Wybierz więc ulubione barwy i zaakcentuj swoje wnętrze czyniąc go przepiękną krainą elegancji!

Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, srebrny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij