Nowodvorski Lampa wisząca colin white - 1xe27/40w/230v promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Nowodvorski Lampa wisząca colin white - 1xe27/40w/230v oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 108.47 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
COLIN WHITE 4618 LAMPA WISZĄCA NOWODVORSKI ** RABATY w sklepie **
108.47
LUNA OPTICA
COLIN white 4618 Nowodvorski Lighting lampa nowoczesna
129.00
Kolorowe Lampy
Nowodvorski Colin 4618 lampa wisząca zwis 1x40W E27 biała >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
136.00
swiatloistyl.pl
Nowodvorski Colin 4618 lampa wisząca zwis 1x40W E27 biała >>> RABATUJEMY do 20% KAŻDE zamówienie!!!
136.00
hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca

Opis

Lampę Colin wyprodukowano z rattanu. Jest to materiał szczególnie używany do wyrobu mebli, pochodzący od giętkich łodyg południowoazjatyckiej pnącej palmy rotang. Sama nazwa odnosi się do wielu rzeczy. W niektórych krajach jest to imię męskie, w innych również nazwisko, ale także nazwa filmu, konia czy fikcyjnej postaci.

Podobnie jak rattan, który ma mnóstwo zastosowań, tak etymologia lampy może kojarzyć się z różnymi obszarami życia codziennego. W środku rattanowego klosza lampy Nowodvorski Colin przewidziano miejsce na jedną żarówkę o mocy maksymalnej 40 W.

Oprawa współpracuje z żarówkami LED i właśnie tego typu źródło światła polecamy w niej użyć. Po włączeniu abażur delikatnie zmienia kolor, na ciepły i miły. Z uwagi na swój prawie hemisferyczny zarys, lampa Colin nieprzeciętnie pasuje do zastosowania nad stołem albo blatem.

dodatkowo skłania nas ku temu fakt, że klosz lampy otwarty jest jedynie u dołu, co skieruje światło na powierzchnie pod spodem. W zależności od tego jak długi jest blat, można wieszać nad nim jedną lub kilka lamp z tej linii.

Lampę Colin można też stosować w sypialni. Warto wtedy skomponować barwy poduszek z barwą klosza. Porada od Projektantki Abażur z rattanu najlepiej czyścić delikatnie wilgotną ściereczką. z łatwością pozbędziemy się kurzu i nie uszkodzimy lampy.

Wysokość zwisu można regulować. Odbywa się to przez podciągnięcie lub wypuszczenie zawiesia z podsufitki. W ten sposób zwiążemy lampę do różnorodnej wysokości sufitów. Lampa wisząca Nowodvorski Colin to wyjątkowo ciekawa, delikatna oprawa oświetleniowa.

Nadaje ona lekkości pomieszczeniu, w którym jest zaaranżowana i uwydatnia swobodę projektantki.