Lampa wisząca druciana zwis oprawa TK Lighting Galaxy 1x60W E27 czarna/ miedź 1642 (5901780516420) promocja 2021

jest dostępny w sklepie elampy.pl/

Parametry

Producent:TKLIGHTING
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

TK Lighting Galaxy to kolekcja industrialnych lamp wiszących. Poza przemysłową stylistyką, standardowe parametry opraw z rodziny Galaxy to dominacja czarnego koloru, z miedzianym elementem wytwarzanym z tworzywa.

W cyklu znajdują się cztery wersje pojedynczej lampy wiszącej (różniące się kształtem kloszy), lampa rodzaju spider, plafon i okrągła oprawa wisząca na cztery źródła światła. Wszystkie oprawy można obejrzeć, wpisując hasło Galaxy w wyszukiwarce na górze strony.

w środku lampy przewidziano miejsce na jedną żarówkę E27, o mocy maksymalnej 60 W, co zapewnia dużo światła. Zwis TK Lighting Galaxy współpracuje z żarówkami LED, co przekłada się na dodatkową energooszczędność i wysoką produktywność źródeł.

dodatkową zaletą tak zaprojektowanej oprawy jest nieskomplikowany dostęp do żarówek, co umożliwia ich szybką wymianę. Same źródła E27 są powszechnie dostępne i nietrudne w zakupie. Galaxy najlepiej przedstawia się z żarówkami LED rodzaju retro, stylizowanymi na dawne lampy żarowe.

Poza aspektem ozdobnym, klosz pełni ponadto funkcję ochronną żarówki. Metalowa budowa zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i chroni źródło przed zbiciem. Galaxy jest więc niepodatna na obtłuczenia, co stanowi dużą zaletę, zwłaszcza w domu gdzie przebywają na dodatek dzieci.

Stylistycznie lampa wisząca TK Lighting Galaxy to wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla osób, którym odpowiadają klimaty industrialne i przemysłowe. Tego typu oprawę typowo spotyka się w aranżacji w kuchni albo jadalni.

Jednak w niektórych przypadkach może ona jeszcze szczególnie poprawnie pasować do salonu lub sypialni. Wszystko zależy od ogólnego charakteru całego pomieszczenia. TK Lighting Galaxy to lampa wytworzona w Polsce, z wysokiej jakości materiałów, bardzo skrupulatnie dopracowana i zaproponowana w przystępnej cenowo ofercie.

Wszystko to sprawia, iż oprawa ta raduje się tak dużą popularnością.