Lampa wisząca druciana zwis oprawa TK Lighting Galaxy 1x60W E27 czarna/ miedź 1644, 1644 promocja 2021

jest dostępny w sklepie elampy.pl/

Parametry

Producent:TKLIGHTING
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Lampa wisząca TK Lighting Galaxy 1644 to nietuzinkowa oprawa industrialna, której piękno i elegancja są zawarte w minimalizmie i prostocie. Cechą charakterystyczną Galaxy jest stalowy klosz, w kształcie nieznacznej klatki, która pełni jednocześnie funkcje ochronną dla żarówki.

Brązowy nagłówek w połączeniu z dominującą czernią, tworzą konkretny kontrast, o wyszukanym charakterze, dając poczucie głębi i perspektywy. Klosz produkowany ze stali jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne.

dzięki czemu nie musimy się obawiać o możliwe obtłuczenia, odkształcenia lub zbicie żarówki, powstałe przez przypadkowe uderzenie ręką albo przedmiotem. Uzupełniającą zaletą tego rozwiązania jest nieskomplikowany dostęp do żarówki i możliwość jej wymiany.

na dodatek czyszczenie całej lampy nie stanowi żadnego problemu i ogranicza się do potrzeby sporadycznego przetarcia kurzu. W środku lampy wiszącej TK Lighting Galaxy 1644 przewidziano miejsce na jedną żarówkę E27 o mocy maksymalnej 60 W.

Co daje dużo światła, zwłaszcza przy otwartym kloszu. Galaxy jest dopasowana do pracy ze wszystkimi rodzajami żarówek na trzonku E27, dzięki temu możemy zastosować źródeł halogenowych, energooszczędnych, dekoracyjnych lub LED.

Zyskujemy w ten sposób dużą swobodę w kwestii doboru źródła światła oraz jego mocy, barwy czy wyglądu. Wysokość zawiesia wynosi 80 cm. Kabel jest otoczony materiałem sztucznym, co stanowi zabezpieczenie przed naderwaniem lub nacięciem.

Długość linki można regulować. Odbywa się to poprzez wsunięcie lub wysunięcie zawiesia z podsufitki. W ten sposób oprawę Galaxy można podciągnąć praktycznie pod sam sufit. Dzięki czemu zespoimy lampę do przeróżnej wysokości pomieszczeń albo stołów, czy blatów.

Lampa wisząca TK Lighting Galaxy 1644 jest przystępna w montażu. Do wykonania tej czynności wystarczą kołki rozporowe i wkręty. Po podłączeniu kostki łączeniowej do obwodu, przytwierdzamy do sufitu zawiesie.

Na końcu montujemy klosz i wkręcamy żarówkę. Cały cykl nie powinien zająć dłużej niżeli dwadzieścia minut. TK Lighting Galaxy 1644 to dobry wybór dla osób, które cenią sobie fason industrialny i nietuzinkowy wygląd opraw oświetleniowych.

Tego typu lampa może zostać umieszczona w salonie, sypialni, kuchni lub nawet biurze. Jest to towar szczególnie wszechstronny i nietrudny w aranżacji. W serii Galaxy występują także inne wariacje lamp wiszących.