lampa wisząca Kopernik promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem lampa wisząca Kopernik oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 219.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Argon Kopernik 4025 lampa wisząca zwis 1x15W E27 złoty
219.00
swiatloistyl.pl
Argon Kopernik 4025 lampa wisząca zwis 1x15W E27 złoty
219.00
hurtelektryczny.pl

Parametry

Producent:Black Red White
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Lampa wisząca Kopernik – legendarny design Interesujesz się nauką, w tym astronomią? Wyraź swoje zainteresowania w ciekawy sposób – za pomocą designerskiego oświetlenia. Lampa wisząca Kopernik to nietuzinkowa sugestia inspirowana popularnym dziełem tego polskiego uczonego.

spełni oczekiwania nie tylko u Ciebie w domu,też w pracowni, szkole czy biurze, oddając charakter pomieszczenia. Model wprowadzi do wnętrza atmosferę sprzyjającą skupieniu i kompletowaniu wiedzy. Szykowna lampa wisząca posiada stalowy abażur lakierowany na złoto.

wewnątrz znajduje się jedno źródło światła. Lampa wyposażona została w oprawkę E27 o mocy maksymalnej 15W. Kopernik ma kontrastujący ze złotem czarny kabel zakończony okrągłą podsufitką. Dzięki swym rozmiarom (111 cm regulowanej wysokości i 25 cm szerokości i 28 cm długości) najmocniej proporcjonalnie będzie wyglądać w pomieszczeniu o średnim metrażu.

Do tej nowoczesnej lampy dobierz żarówkę LED lub energooszczędną E27 o mocy max. 15W. Model ma klasę szczelności IP20, dzięki temu broniony jest przed pyłkami i skażeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.