Lampa wisząca nad stół do salonu na stalowym stelażu - EX432-Montani - 5 kolorów, 11456/46 promocja 2021

Cena348.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Coraz częściej widzimy aranżacje, gdzie lampy wieszane są nad stołem, wyspą kuchenną czy również barem. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Otóż jest to istotnie użyteczne i designerskie rozwiązanie w postępowych wnętrzach. Czy jednak musi to być zwykła lampa? Absolutnie nie! Wybierz oświetlenie, które olśniewa swoją wyjątkowością! z pewnością będzie nim urokliwa lampa EX432-Montani producenta Lumes, którą za chwilę poznasz!

Ile razy podziwiałeś aranżacje, gdzie to wiszące lampy oświetlały kuchenny barek, stół czy także blat. Patrzyłeś rozmarzonym wzrokiem i myślałeś - też muszę taką posiadać! Nadeszła okazja, abyś mógł spełnić swoje marzenie! Możesz to zrobić z zniewalającą lampą EX432-Montani! wytwarzana do przestrzeni kuchennych, jadalni i salonów. Powstała, aby oświetlać strategiczne punkty w Twoim wnętrzu, a także zdobić je swoją przepiękną aparycją. Nad wyraz funkcjonalnym rozwiązaniem będzie zawieszenie jej w miejscach, gdzie Ci trzeba dopełniającego oświetlenia - w kuchni nad wyspą czy barem, w jadalni i salonie nad stołem. Zapewni Ci to konieczne źródło światła w trakcie przygotowywania posiłków czy też wspólnej kolacji w przyjemnym, nastrojowym świetle. Wieczorami i nocą lampa ta stworzy oryginalną, ciepłą atmosferę, w której chętnie spędzisz czas z bliską Ci osobą. Przytulne światło wyciągające się z krągłych kloszy subtelnie oświetli wymaganą przestrzeń i uczyni ją jeszcze bardziej nieszablonową. Zadbaliśmy ponadto o to, abyś bez problemu mógł przystosować wysokość lampy do swych potrzeb, a także wysokości wnętrza. dostosowywane zwisy pozwolą Ci zmianę jej długości! To nie wszystko. Aby sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom, masz możliwość wyboru koloru lampy. Dotyczy to jednocześnie abażura, jak i stelaża. Takim sposobem możesz sam skomponować lampę, która zawiśnie w Twoim domu! Wybierz więc ulubione kolory i zaakcentuj swoje wnętrze czyniąc go przepiękną krainą elegancji!

Lampa dostępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, srebrny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij