Lumes Lampa wisząca nad stół na stalowym stelażu - ex426-montanex - 18 kolorów promocja 2021

Cena328.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Chciałbyś sam skomponować swoją wymarzoną lampę? Wybrać ulubione barwy, które rewelacyjnie zaakcentują Twoje wnętrze? To możliwe! Dzięki marce Lumes masz niezwykłą okazję, żeby to zrobić! Poznaj więc oszałamiającą lampę wiszącą EX426-Montanex, która wniesie do Twojego wnętrza dozę elegancji i nowoczesności!

wytwarzana z olbrzymią pasją lampa EX426-Montanex jest naszym najnowszym dziełem, które ma za zadanie sprawiać Ci radość i dekorować Twoje wnętrze. Dzięki najwyższej jakości tworzyw i precyzji z jaką została stworzona, demonstruje się wspaniale. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom postanowiliśmy, że to Ty wybierzesz odcień lampy! Twoje zadowolenie i radość Twojego wnętrza są dla nas wyznacznikiem, który przyświeca nam przy tworzeniu opraw oświetleniowych. A więc dajemy Ci niecodzienną możliwość abyś sam zdecydował, w jakie barwy będzie ubrana Twoja lampa. spośród szerokiej gamy kolorystycznej możesz wybrać abażur a także dostosowywany stelaż, na którym utrzymuje się lampa. Możliwość zmiany długości zawieszenia to bardzo użyteczne rozwiązanie do mniejszych i niższych pomieszczeń. Dwa zwisające, koliste abażury fantastycznie będą wyglądać nad stołem, wyspą kuchenną i barem. Takie rozwiązanie nie tylko jest bardzo ergonomicznerównież stworzy unikatowy nastrój w Twojej kuchni, jadalni bądź salonie. Usiądź więc komfortowo, wybierz swój odcień i skomponuj lampę swych marzeń!

Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.