Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 188.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała
188.00
swiatloistyl.pl
Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała
188.00
hurtelektryczny.pl
Allan Wisząca Nowodvorski 6940 48cm biały
188.00
Lampomat

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki GU10

Opis

Allan to kolejny cykl delikatnych lamp, producenta Nowodvorski, stworzonych ze stali lakierowanej, której nici w subtelny sposób otaczają żarówkę, tworząc druciany klosz. Niewątpliwą zaletą tego typu konstrukcji jest nietrudna i wygodna pielęgnacja i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

dzięki czemu oszczędzamy czas na czyszczeniu lampy i nie musimy się obawiać o jej obtłuczenie. W oprawie przewidziano miejsce na jedno źródło światła, o mocy maksymalnej 60 W, co zapewnia dużo światła.

zamiana żarówki w lampie Allan nie stanowi żadnego problemu. Nie trzeba odkręcać żadnych składników, nie ma obawy o brak stosownych narzędzi. Wysokość zwisu w lampie Nowodvorski Allan można dowolnie regulować.

Odbywa się to przez podciągnięcie albo wypuszczenie zawiesia z podsufitki. W ten sposób zwiążemy oprawę do sufitów o rozmaitym poziomie. Porada od Projektantki Przy aranżacji lamp nad stołem, warto opuścić ją nieco niżej.

Natomiast gdy pełni ona funkcję głównego źródła światła w pomieszczeniu, oprawa powinna być podciągnięta wyżej, tak żeby nikt nie uderzył w nią głową. Nowodvorski Allan to nietuzinkowa lampa, którą można użyć w aranżacji jednocześnie w kuchni, salonie i jadalni.

perfekcyjnie komponuje się ona z postępową lakierowaną zabudową, jak i meblami w stylu klasycznym.