Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 188.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała
188.00
swiatloistyl.pl
Lampa wisząca Nowodvorski Allan 6940 zwis 1x35W GU10 biała
188.00
hurtelektryczny.pl
Lampa wisząca Nowodvorski ALLAN WHITE I model 6940 kolor biały
188.00
abazur.pl
Allan Wisząca Nowodvorski 6940 48cm biały
188.00
Lampomat

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki GU10

Opis

Allan to kolejny cykl delikatnych lamp, producenta Nowodvorski, stworzonych ze stali lakierowanej, której nici w subtelny sposób otaczają żarówkę, tworząc druciany klosz. Niewątpliwą zaletą tego typu konstrukcji jest nietrudna i wygodna pielęgnacja i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

dzięki czemu oszczędzamy czas na czyszczeniu lampy i nie musimy się obawiać o jej obtłuczenie. W oprawie przewidziano miejsce na jedno źródło światła, o mocy maksymalnej 60 W, co zapewnia dużo światła.

zamiana żarówki w lampie Allan nie stanowi żadnego problemu. Nie trzeba odkręcać żadnych składników, nie ma obawy o brak stosownych narzędzi. Wysokość zwisu w lampie Nowodvorski Allan można dowolnie regulować.

Odbywa się to przez podciągnięcie albo wypuszczenie zawiesia z podsufitki. W ten sposób zwiążemy oprawę do sufitów o rozmaitym poziomie. Porada od Projektantki Przy aranżacji lamp nad stołem, warto opuścić ją nieco niżej.

Natomiast gdy pełni ona funkcję głównego źródła światła w pomieszczeniu, oprawa powinna być podciągnięta wyżej, tak żeby nikt nie uderzył w nią głową. Nowodvorski Allan to nietuzinkowa lampa, którą można użyć w aranżacji jednocześnie w kuchni, salonie i jadalni.

perfekcyjnie komponuje się ona z postępową lakierowaną zabudową, jak i meblami w stylu klasycznym.