Lampa wisząca shy 9391 i oprawa zwis 1x35w gu10 beton szary marki Nowodvorski promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Lampa wisząca shy 9391 i oprawa zwis 1x35w gu10 beton szary marki Nowodvorski oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa wisząca Nowodvorski Shy 9391 I oprawa zwis 1X35W GU10 beton szary
209.00
hurtelektryczny.pl
Lampa wisząca Nowodvorski Shy 9391 I oprawa zwis 1X35W GU10 beton szary
209.00
swiatloistyl.pl
Lampa wisząca SHY 9391
209.00
elampy.pl/

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki GU10

Opis

Lampa wisząca Shy – betonowa atrakcja industrialnego wnętrza Aranżacje industrialne onieśmielają minimalistycznym charakterem i odważnymi rozwiązaniami – by zachować autentyczny efekt, każdy detal musi być przemyślany i zgodny z „przemysłową" scenerią.

Jeśli zatem szukasz oświetlenia w tym klimacie, spodoba Ci się lampa wisząca Shy. Każdy miłośnik stylu industrialnego rozpozna materiał, z którego powstał klosz tej niezwykłej lampy. Tak, to prawdziwy beton – jeśli się przyjrzysz, zauważysz porowatą fakturę, powstającą w trakcie schnięcia masy.

Jasnoszary barwa powoduje, iż betonowa lampa wygląda naturalnie i nie dominuje w aranżacji – to atut, gdyż ten model spełni oczekiwania jako oświetlenie uzupełniające. Klosz w profilu walca zapewnia światło punktowe, co możesz wykorzystać do stworzenia kameralnego klimatu lub wyróżnionia ważnych obiektów.

niebanalnym elementem lampy jest na dodatek skręcony przewód, który poprawnie podtrzymuje ciężki klosz i idealnie pasuje do ascetycznego designu. Lampa wisząca z betonu to designerska dekoracja do wnętrz industrialnych i ascetycznych.

Klosz jest znikomy, więc warto zastosować kilka lamp – możesz np. Zawiesić dwie po bokach lustra albo trzy nad stołem. Lampy zamontowane po obu stronach łóżka mogą zastąpić stojące lampki nocne.