LAMPA wisząca SOMERTON 49388 Eglo metalowa OPRAWA zwis IP20 antyczna miedź, 49388 promocja 2021

Cena120.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Oświetlenie-maliki

Parametry

Producent:Eglo
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Wisząca oprawa SOMERTON wpasuje się do każdego typu wnętrz. Proponowany model oświetlenia stanie się znakomitym dopełnieniem i urozmaiceniem pomieszczeń, w których dominują jasne albo ciemne kolory.

Jedną z wielu zalet lampy jest to, iż jej obudowę wytworzono ze stali – trwałego i wytrzymałego na uszkodzenia materiału. Konstrukcję na dodatek eksponuje i kształt klosza. Domowe przestrzenie są jak najistotniej właściwe dla prezentowanej oprawy, jednak oświetlenie stanie na wysokości zadania rewelacyjnie także w restauracjach, barach, sklepach i biurach.

Oprawy wyśmienicie prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty wyróżniające nieszablonowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zespolić ją do rozmaitego rodzaju pomieszczeń.

Specyfikacja: Materiały: stal Wykończenie: antyczna miedź wymiary: Wysokość pełna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 35 cm Waga: 1,5 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw mieści instrukcję obsługi, a także komponenty konieczne do złożenia sprzętu. Wisząca oprawa SOMERTON wpasuje się do każdego typu wnętrz.

Proponowany model oświetlenia stanie się znakomitym dopełnieniem, a także urozmaiceniem pomieszczeń, w których dominują jasne albo ciemne odcienie. Jedną z wielu zalet lampy jest to, iż jej obudowę wytwarzano ze stali – trwałego i opornego na uszkodzenia materiału.

Konstrukcję na dodatek akcentuje , a także zarys klosza. Domowe przestrzenie są jak najistotniej właściwe dla prezentowanej oprawy, jednak oświetlenie stanie na wysokości zadania nadzwyczajnie także w restauracjach, barach, sklepach, a także biurach.

Oprawy świetnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty podkreślające unikatowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można złączyć ją do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń.

Specyfikacja: Materiały: stal Wykończenie: antyczna miedź wymiary: Wysokość całkowita (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 35 cm Waga: 1,5 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.