Lumes Lampa wisząca z podłużnymi kloszami na stalowym stelażu - ex393-bornela - 5 kolorów promocja 2021

Cena478.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

zawsze chciałeś mieć piękną lampę, którą powiesiłbyś nad stołem, nad swoim kuchennym barkiem albo wyspą? To nie tylko nad wyraz praktyczny pomysł ale też błyskotliwe rozwiązanie aranżacyjne do Twojego wnętrza! Dziś masz okazję spełnić swoje marzenie, gdyż z przyjemnością prezentujemy Ci lampę wiszącą EX393-Bornela marki Lumes!

Nasza dzisiejsza sugestia wytworzona została dla miłośników elegancji i innowacyjności, którym wystrój swego wnętrza nie jest obojętny. Lampa EX393-Bornela to dzieło wykreowane z myślą o Twojej kuchni, jadalni i salonie. Najefektowniej prezentować się będzie wisząc nad stołem czy także wyspą kuchenną. Efekt jest olśniewający do tego stopnia, że nie da się przejść obok obojętnie. Jej fenomenalny design powoduje, że hipnotyzuje wszystkie spojrzenia i obdarowuje blaskiem wydobywającym się z jej unikalnej formy. Trzy zwisające, podłużne tuby znakomicie rozproszą światło kierując je na blat stołu albo kuchennych mebli. dzięki czemu atmosfera staje się wyjątkowa i nad wyraz nastrojowa. Wyobraź sobie wspólną kolację w gronie najbliższych przy stole z lampą, która klimatycznie oświetli przestrzeń czyniąc ten wieczór jeszcze bardziej przyjemnym. Nie musisz się też martwić, czy długość lampy będzie pasowała do Twojego wnętrza, ponieważ jej wysokość jest regulowana! żeby nasza lampa perfekcyjnie wkomponowała się w wystrój Twojego mieszkania, masz możliwość wyboru jej koloru! obfita paleta odcieni niewątpliwie sprawi, iż wybierzesz ten znakomity!

Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, srebrny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij tutaj.