Lampa wisząca zwis oprawa druciana TK Lighting Galaxy 1x60W E27 czarna/ miedź 1641, 1641 promocja 2021

jest dostępny w sklepie elampy.pl/

Parametry

Producent:TKLIGHTING
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

TK Lighting Galaxy to linia industrialnych lamp wiszących. Poza przemysłową stylistyką, specyficzne cechy opraw z rodziny Galaxy to dominacja czarnego koloru, z miedzianym elementem wykonanym z tworzywa.

W cyklu znajdują się cztery wersje pojedynczej lampy wiszącej (różniące się kształtem kloszy), lampa rodzaju spider, plafon i kolista oprawa wisząca na cztery źródła światła. Wszystkie oprawy można obejrzeć, wpisując hasło Galaxy w wyszukiwarce na górze strony.

wewnątrz lampy przewidziano miejsce na jedną żarówkę E27, o mocy maksymalnej 60 W, co gwarantuje dużo światła. Zwis TK Lighting Galaxy współpracuje z żarówkami LED, co przekłada się na uzupełniającą energooszczędność i wysoką produktywność źródeł.

dopełniającą zaletą tak zaprojektowanej oprawy jest łatwy dostęp do żarówek, co zezwala na ich szybką wymianę. Same źródła E27 są powszechnie dostępne i łatwe w zakupie. Galaxy najlepiej prezentuje się z żarówkami LED typu retro, stylizowanymi na dawne lampy żarowe.

Poza aspektem dekoratywnym, klosz pełni też funkcję ochronną żarówki. Metalowa konstrukcja zapobiega uszkodzeniom mechanicznym i broni źródło przed zbiciem. Galaxy jest więc niepodatna na obtłuczenia, co stanowi dużą zaletę, zwłaszcza w domu gdzie przebywają ponadto dzieci.

Stylistycznie lampa wisząca TK Lighting Galaxy to wyjątkowo interesująca propozycja dla osób, którym odpowiadają klimaty industrialne i przemysłowe. Tego typu oprawę na ogół spotyka się w aranżacji w kuchni albo jadalni.

Jednak w niektórych przypadkach może ona na dodatek bardzo poprawnie pasować do salonu albo sypialni. Wszystko zależy od ogólnego charakteru całego wnętrza. TK Lighting Galaxy to lampa tworzona w Polsce, z wysokiej jakości materiałów, niezwykle precyzyjnie dopracowana i zaproponowana w przystępnej cenowo ofercie.

Wszystko to powoduje, iż oprawa ta cieszy się tak dużą popularnością.