Lampa wisząca zwis oprawa edison TK Lighting Retro 4x60W E27 czarna/złota 1904 (5901780519049) promocja 2021

Cena215.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Leroy Merlin

Parametry

Producent:TKLIGHTING
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj lampa wisząca
Gwint żarówki E27

Opis

Lampa sufitowa TK Lighting Retro 1904 to industrialna oprawa oświetleniowa, która nadzwyczajnie nadaje się do aranżacji w przeciętnej wielkości pomieszczeniu. Plafon nad wyraz prawidłowo nadaje się do stylu loftowego i przemysłowego.

Retro zwykle stosowana jest w aranżacjach oświetlenia kuchni, jadalni lub salonu. Cechą specyficzną lampy sufitowej TK Lighting Retro 1904 są jej dwa czarne, metalowe ramiona, zwieńczone czterema złotymi oprawkami na żarówki.

Wszystkie komponenty wykonano z metalu, a ramiona posiadają możliwość regulacji, co niezwykle należycie widać na zdjęciach. Dzięki czemu możemy ustawić lampę w dowolnym układzie i skierować światło w wybrane miejsce.

Plafon TK Lighting Retro dopuszcza użycie czterech żarówek, o mocy maksymalnej 60 W każda. Oznacza to, iż lampa może świecić z mocą choćby 240 W, co daje dużo światła. Oprawa współpracuje z żarówkami halogenowymi, energooszczędnymi oraz LED, na trzonku E27.

dzięki temu możemy uzyskać jeszcze lepszą wydajność i oszczędność energii. Lampa posiada możliwość włączania żarówek niezależnie, przy pomocy dwóch przycisków, dwie grupy po dwie żarówki. Dzięki czemu możemy od razu zaświecić wszystkie źródła albo tylko dwie.

Lampa sufitowa TK Lighting Retro jest łatwa w czyszczeniu. Cykl ten typowo ogranicza się do potrzeby sporadycznego przetarcia kurzu, za pomocą ścierki z mikrofibry. Metalowa budowa jest oporna na uszkodzenia, obtłuczenia i odkształcenia.

Złoty kolor kojarzy nam się z elegancją i korzystnym gustem. Połączenie z czernią stanowi wyjątkowo silne zestawienie, które dodaje wnętrzu szlachetności i interesującego stylu. Choćby montaż lampy Retro jest łatwy.

Metalowy element widoczny na ostatnim zdjęciu należy, za pomocą kołków rozporowych i wkrętów, przytwierdzić do sufitu. Następnie podłączamy kostkę do obwodu i od boku przykręcamy oprawę. Na końcu wkręcamy żarówki.

Cały cykl nie powinien zająć dłużej niżeli dwadzieścia minut. Polecamy lampę sufitową TK Lighting Retro 1904 każdej osobie, która znajduje się w stylu industrialnym, loftowym lub przemysłowym. Oprawa daje dużo światła, wygląda elegancko, jest nad wyraz konkretne produkowana i przystępna w rozsądnej cenie.