Nowodvorski Listwa eye 8819 lampa oprawa sufitowa 6x35w gu10 czarna/mosiądz promocja 2024

Cena689.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie lampy.pl

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe
Rodzaj listwa
Gwint żarówki GU10

Opis

Listwa oświetleniowa punktowa Eye Spot VIGdyby chcieć opisać tę lampę jednym słowem, to słowo brzmiałoby — ascetyczna. Dwa kolory, dwa materiały. Tylko tyle i aż tyle. Bo efekt jest wspaniały. Mosiądz i czerń to udany duet.

Lity mosiądz i stal lakierowana na dodatek.Lampa będzie pasowała do każdego stylowego wnętrza. Mosiądz jako materiał i jako kolor jest wyjątkowo wykwintny. Klasycznie wytworny. I tutaj ta klasyczna elegancja mosiądzu została zestawiona z postępowym designem.

Oprawa lampy Eye Spot I ma bowiem zarys tuby. To połączenie dało niezwykle atrakcyjny efekt. Prezentowana lampa to połączenie estetyki i funkcjonalności. Nienachalny design lampy wyróżni charakter każdego innowacyjnego wnętrza.

Lampę eksponuje kształt opraw. Są to tak uznane poprzez wielu tuby.Oświetlenie punktoweOświetlenie punktowe jest szczególnie lubiane. Nic dziwnego, skoro jest praktyczne, uniwersalne i atrakcyjne wizualnie.

najczęściej upraszcza codzienne funkcjonowanie i wznosi komfort korzystania z pomieszczeń domowych. Wpisuje się w fason bezkompromisowy. Co nie mniej znaczne, dobór oświetlenia punktowego ma prawidłowy wpływ na domowe finanse.

Gdy zapalamy lampy, które służą jako oświetlenie punktowe, zużywamy mniej energii elektrycznej w sytuacji, gdy mamy jedynie główne źródło światła, które ma za zadanie oświetlić całe pomieszczenie.Tego typu oświetlenie sprawdza się znakomicie jako oświetlenie blatu i wyspy kuchennej i każdego innego obszaru, który potrzebuje wspaniałego punktowego oświetlenia.Ruchome reflektoryDzięki ruchomym reflektorom listwa Eye Spot VI pozwoli przypasować kąt padania światła do aktualnych potrzeb.typ źródła światłaLampa jest przystosowana do sześciu źródeł światła GU10 o maksymalnej mocy żarówki 10 W only LED.

Oświetlenie LED to niższe rachunki za prąd.Żarówkę z gwintem GU10 wyróżnia niskie zużycie energii, wysoka odporność i żywotność. Występuje w zróżnicowanych wersjach temperatury barwowej (neutralnej, cieplej i zimnej), dlatego barwę światła możesz przypasować do własnych preferencji.

Żarówkę z gwintem GU10 znamionują niepokaźne rozmiary. Linia Eye Prezentowana lampa pochodzi z bardzo licznej rodziny Eye, w skład której wchodzą lampy podłogowe, różne warianty lamp sufitowych (w tym m.in.

lampy wiszące, lampy punktowe, lampy do szynoprzewodów) i kinkiety. W sumie blisko 140 produktów. Z kolei podrodzina Eye Spot liczy blisko 30 produktów.Lampy Eye polecają się do Twojego domu, gotowe oświetlać każdy jego zakątek!