Lucide preston 09937/01/31 reflektor spot oprawa sufitowa 1x50w gu10 ip44 biała promocja 2024

Cena193.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Lucide
Kategoria:Lampy sufitowe
Gwint żarówki GU10

Opis

Biały spot ascetyczny Preston 09937/01/31 z regulacją do łazienki łączy w sobie unikatowy design, a także uniwersalny i nieśmiertelny fason, co formuje szereg możliwości zastosowania w Twoim Domu. Specyficzna forma oświetlenia, wyróżni aranżacja pomieszczeń, a połysk światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z linii PRESTON charakteryzuje się funkcjonalnością i praktycznością. Wyszukane połączenie kolorów oprawy: biały oraz i zaimplementowanych w oprawie materiałów: aluminium, a także sprawi,odszuka wykorzystanie jednocześnie w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i praktyczna budowa lampy zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości oraz zadowolenie na dużo lat.
Wybierając model PRESTON zyskasz olśniewającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom oryginalnego wyglądu i elegancji. Lampa ma miejsce na 1 źródeł światła GU10, o stopniu szczelności IP44.
Oświetlenie perfekcyjnie demonstruje się równocześnie w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, dzięki temu można scalić ją do różnego rodzaju pomieszczeń.

towar dokumenty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Komplet posiada instrukcję obsługi i części niezbędne do złożenia sprzętu.