Maytoni Nostalgia sufitowa mod048cl-06g promocja 2023

Cena1776.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Maytoni
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Jeśli poszukujesz innowacyjnej lampy, która jednak znamionuje się uniwersalnym designem powodującym, że pozostanie ona lubiana poprzez lata, to model jakim jest lampa Nostalgia Sufitowa Maytoni MOD048CL-06G będzie rewelacyjną propozycją właśnie do Twoich wnętrz.

Został on zaprojektowany przez niemiecką markę Maytoni zgodnie z najnowszymi trendami, przy czym jednocześnie jego kolorystyka utrzymana jest w nieprzemijalnych barwach, które zawsze pozostaną w modzie. Lampa Nostalgia Sufitowa Maytoni MOD048CL-06G stworzona jest z połączenia dwóch materiałów.

Pierwszy z nich wykończony w odcieniu matowej czerni i złota stanowi podstawę oprawy w postaci trzech przecinających się ramion. Drugi z tworzyw to natomiast szkło w odcieniu mlecznej bieli, z którego wytworzone zostały kuliste klosze zamocowane na ramionach od spodu.

dzięki temu wyśmienicie współgrają one z designem całej oprawy i zapewniają wydajne oświetlenie przestrzeni znajdującej się pod nimi. Praktyczna lampa Nostalgia Sufitowa Maytoni MOD048CL-06G w postępowym stylu Lampa Nostalgia Sufitowa Maytoni MOD048CL-06G to model uwydatniający się wieloma zaletami.

Wymienić można spomiędzy nich między innymi to,rewelacyjnie sprawdza się ona jako główne oświetlenie we wnętrzach. Oprócz tego jej ramiona wyposażone zostały w części, które pozwalają na zmianę ich położenia względem siebie.

dzięki temu można zespolić ich ustawienie do indywidualnych potrzeb. Wymiary, jakimi znamionuje się ta oprawa to natomiast 35 centymetrów wysokości, a także 115 centymetrów szerokości. Każdy z sześciu kloszy, w jakie wyposażona została lampa Nostalgia Sufitowa Maytoni MOD048CL-06G ma natomiast zastosowane w swoim wnętrzu trzonki o gwincie E14, które przeznaczone są do zamontowania w nich żarówek o maksymalnej mocy 40 W.

Ze względu na fakt, iż mogą być nimi zarówno konwencjonalne, jak i LED-owe modele nie są one jednak dołączone w pakiecie do lampy. Można je za to dokupić do niej w naszym sklepie.