Lumes Nowoczesna lampa wisząca nad stół na czarnym stelażu - ex429-montani - 5 kolorów promocja 2021

Cena348.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Lumes
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

Coraz częściej widzimy aranżacje, gdzie lampy wieszane są nad stołem, wyspą kuchenną czy też barem. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Otóż jest to niezwykle użyteczne i designerskie rozwiązanie w nowoczesnych wnętrzach. Czy jednak musi to być zwykła lampa? Absolutnie nie! Wybierz oświetlenie, które zniewala swoją wyjątkowością! na pewno będzie nim urokliwa lampa EX429-Montani producenta Lumes, którą za chwilę poznasz!

Ile razy podziwiałeś aranżacje, gdzie to wiszące lampy oświetlały kuchenny barek, stół czy również blat. Patrzyłeś rozmarzonym wzrokiem i myślałeś - również muszę taką posiadać! Nadeszła okazja, abyś mógł spełnić swoje marzenie! Możesz to zrobić z olśniewającą lampą EX429-Montani! produkowana do przestrzeni kuchennych, jadalni i salonów. Powstała, żeby oświetlać strategiczne punkty w Twoim wnętrzu, a także zdobić je swoją przepiękną aparycją. Wyjątkowo poręcznym rozwiązaniem będzie zawieszenie jej w miejscach, gdzie Ci trzeba dodatkowego oświetlenia - w kuchni nad wyspą czy barem, w jadalni i salonie nad stołem. Zapewni Ci to niezbędne źródło światła podczas przygotowywania posiłków czy także wspólnej kolacji w przyjemnym, nastrojowym świetle. Wieczorami i nocą lampa ta stworzy niepowtarzalną, ciepłą atmosferę, w której chętnie spędzisz czas z bliską Ci osobą. Przytulne światło wydobywające się z okrągłych kloszy subtelnie oświetli wymaganą przestrzeń i uczyni ją jeszcze bardziej wyjątkową. Zadbaliśmy jeszcze o to, abyś bezproblemowo mógł dostosować wysokość lampy do swych potrzeb i wysokości pomieszczenia. dostosowywane zwisy pozwolą Ci zmianę jej długości! To nie wszystko. Aby sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom, masz możliwość wyboru koloru lampy. Dotyczy to jednocześnie abażura, jak i stelaża. Takim sposobem możesz sam skomponować lampę, która zawiśnie w Twoim domu! Wybierz więc ulubione odcienie i zaakcentuj swoje wnętrze czyniąc go przepiękną krainą elegancji!

Lampa przystępna jest także w innych kolorach stelaża (biały, czarny, metaliczny, chrom, stal szczotkowana, stare złoto). Jeśli jesteś zainteresowany innym kolorem kliknij