Nowodvorski Agnes Round 8185 Plafon oprawa sufitowa 1x64W LED 6000lm 4000K IP44 czarny, 8185 promocja 2024

Cena679.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Lampy sufitowe

Opis

NowodworskiWiodący lider oświetlenia dekoracyjnego w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej, kładący obszerny nacisk na jakość wykonania swych produktów, a także na trendy panujące w oświetleniu. Producent na rynku oświetleniowym działa od ponad 25 lat, nieustanie rozwijając sięi oferując klientom nie tylko pojedyncze lampy ale i cały szereg kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy zastosować w naszych domach.

różnorodność asortymentu producenta Nowodvorski Lighting powoduje,wyszukamy oprawy oświetleniowe jednocześnie tradycyjne jak i postępowe, których produkcja odbywa się prawie w całości na terenie kraju.Plafony ledowe Agnes Round firmy Nowodvorski LightingCiekawą propozycje oświetlenia ledowego w postaci plafonu oferuje marka Nowodworski.

bardzo prosta w swojej formie oprawa Agnes Round Led 8185 prawidłowo oświetli nasze wnętrza, atrakcyjnie przy tym ukazując się na suficie. Plafon Agnes jest ze stali lakierowanej na odcień czarny, a także tworzywa sztucznego PMMA, które ma mleczny wygląd w oprawie.

Oświetlenie ledowe sprawia, że cała powierzchnią oprawy spektakularnie wypełnia się światłem. W naszym sklepie posiadamy plafon Agnes Round w kolorze czarnym i białym i plafony ze źródłami światła o pokaźniejszej i mniejszej mocy w trzech wymiarach.

Serdecznie zapraszamy do poznania się z pozostałymi plafonami z linii Agnes Round Led w naszym sklepie internetowym.W oferowanymplafonie Agnes Round Led 8185 wynajdziemy źródło światła Led o maksymalnej mocy 64W, 4000K oraz strumieniem świetlnym 6000lm.

Oprawa jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu producenta, objęta 24 miesięczną gwarancją, mająca certyfikaty zgodności. Oprawa Agnes Led spakowana jest w jeden karton wraz z instrukcją montażu.

niezbędne śruby oraz kołki do konstrukcji powinny zostać odpowiednio dostosowane do podłoża na którym będzie wisieć oprawa. Producent nie dołącza do pudełka śrub montażowych. Plafon Nowodvorski Lighting Agnes Round Led posiada źródła światła w zestawie Led.

Prezentowany towar zaopatrzony jest w niewymienny moduł LED. Żywotność modułu ledowego według producenta oceniany jest na 20 000 godzin.W naszym sklepie internetowym znajduję się wielki wybór produktówmarkiNowodvorski Lighting, które cechują się korzystną jakością wykonania oraz różnorodnością form.